Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnömel 6 éve együt vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnömel 6 éve együt vagyunk eleinte semi baj nem volt a szexel de az elmult egy évben arol szól h elöjáték minden nélkül legyünk együtt de én nem tudom h van olyan pasi aki igy birja sokáig? Mert nekem nem megy és ez a kapcsolatunkba fog kerülni.

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 6 év után ezen dől el egy kapcsolat... :D :D
2015. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

nem tudom miért másoktól vársz megerősítést és miért nem vele beszéled ezt meg?

a kapcsolatotok nem az előjáték nélküli szexen fog bukni hanem azon hogy nem beszélitek meg azt ami bánt.

2015. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert probáltam már neki mondani h változtasunk de ö nem hajlott rá.és nem választ várokmásoktol csaktanácsot.
2015. máj. 25. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a jó szex nem csak dugásból áll, előtte-utána is lehet csinálni sokmindent. Egyébként is ritka, hogy csak egy menetre lenne idő, utána meg ugyanúgy tovább bírod, mintha előjáték is lett volna. Amit egyébként nem tudom, miért hívnak így, mert a sorrend teljesen felcserélhető. Az meg, hogy valakinek a dugásból áll a szex, szerintem a szexuális kultúra elég nagy hiányosságaira utal.
2015. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenki azt hiszi ,hogy az a jó ha sokáig bírják . Hülyeség az egész . 2-en vagytok és az a lényeg mind a ketten élvezzétek és élvezzetek el . Ha nem tudod elérni hogy legalább egyszerre menjetek el akkor valami baj van mert nem tudod felizgatni . Nem attól leszel jó szerető a párodnak hogy 2 órán keresztül nyomogatod bele . Izgasd fel , sokkal előbb elmegy egy nő ha rendesen felizgatod . Erogénzónák izgatása a fontos.
2015. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én izgatnám de nem vevö rá mert hiába csinálok akármit ö azt mondja h vagy berakom vagy hagyam abba.és tanácstalan vagyok h igy hogy vegyem rá h hagya magát kényeztetni!
2015. máj. 25. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
gáz a csaj... vagy valamit nagyon rosszul csinálsz, akkor viszont ezt se akarná. tehát a csajjal van a gond, nem is kicsi
2015. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 eve tinik vagytok? Akkor legalabb 13 eves kor ota vagytok egyutt?
2015. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!