Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki segítene? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene? (lent)

Figyelt kérdés
2 évet voltam együtt az exemmel . Egy munkahelyen vagyunk és azzal is aki miatt elhagyott . Eleinte mérges voltam meg minden de most már csak néha jön elő ez az érzés . A csávó megtiltotta neki ,hogy beszéljen velem .... De titokban mégis szokott írni sőt azt is beszéltük hogy szeretne velem dugni és még képeket is küldött magáról . Nem tudom mit csináljak . Legszívesebben mindent kitálalnék a csávónak mert utálom és nem akarom hogy vele legyen.Ti mit csinálnátok?
2015. máj. 25. 19:46
 1/2 anonim válasza:

Először is: mi az, hogy a nő elhagy 2 év után úgy, hogy összejön a munkatársaddal, majd miután összejött vele, titokban kikezd veled? WTF?

Én személy szerint elküldeném mindkettőt a p*csba. Most őszintén: ha egyszer megtette az exed, mi a garancia arra, hogy mégegyszer nem teszi meg ugyanazt? Ráadásul ugyan azzal a férfival?

Megértem én, hogy még szerelmes vagy belé... biztos is, hiszen 2 évig tartott a kapcsolat. Viszont nem gondolod azt, hogy csak úgy szimplán visszaengedni eléggé naiv dolog? Ne érts félre, csak arra utalok, hogy egy stabil párkapcsolatban ilyen NEM fordulhat elő... személy szerint én azt gondolom, hogy a férfi ez esetben nem hibás, csak a nő, aki elhagyott. Ne a férfira haragudj, hanem gondolj bele: te is megtiltanád, hogy a csajod és az exe beszéljenek, nem?

2015. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem csak az a gond. Nem akarok vele össze jönni de persze hiányzik és még szeretem . De a csávó kezdett ki vele elsőnek ő meg élvezte .
2015. máj. 25. 21:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!