Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudom h ilyen hulyeseg miatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom h ilyen hulyeseg miatt nem lehet feltekeny az ember de en megi. Mit tegyek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Na hat az legjobb baratnom rairt a baratomra es igaz h nem is olyanrol beszelnek de a lany nagyon szep es felek h esetleg lesz vmi mert a baratom nagyon jo fej vele is es ha bele szeret a lany akkor mi lesz? Es most nem tudom mit tegyek. De nem szeretnem nekik igy megmondani h ne beszeljenek mert abbol tudni fogja h feltekeny vagyok

2015. máj. 25. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha tudni fogja hogy féltékeny vagy? Inkább szenvedsz te a harmadik fél miatt? Természetesen azt nem várhatod el tőlük hogy ne beszéljenek, de tudathatod a barátoddal, nem a barátnőddel hogy téged ez zavar.
2015. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eleve mért ír rá a barátodra? Mielőtt összejöttetek közös haverotok volt vagy mi? Beszéld meg a sráccal szerintem :)
2015. máj. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Segitseget kert a csaj egy fiuval kapcs mert azt hitte h ismeri a fiu de azon felul ez mar a harmadik napja h beszelnek. Nem volt kozos ismeros
2015. máj. 26. 00:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez elég gyanús.Kicsit olyan mintha tényleg érdekelné a barátod.Szerintem ezt mielőbb meg kellene beszélned a barátoddal...Szerintem egyáltalán nem baj ha megtudja hogy féltékeny vagy.Persze a beszéltek erről ne légy támadó meg hisztis.Csak mondd el neki hogy te mitől tartasz és beszéljétek át ennyi.
2015. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm, igy fogok tenni
2015. máj. 26. 05:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnő mi!

Hát akinek ilyen barátai vannak annak tuti nincs szüksége ellenségre!

2015. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a barátnődet, hogy hogyhogy még mindig beszélnek, elvégre megkérdezte azt, ami érdekelte.

És a barátodtól is tudakold meg, érdekli-e a csaj, vagy miért beszél még vele.

2015. máj. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ez elég gyanús.Kicsit olyan mintha tényleg érdekelné a barátod"


"Legjobb barátnő mi!

Hát akinek ilyen barátai vannak annak tuti nincs szüksége ellenségre!"


"Kérdezd meg a barátnődet, hogy hogyhogy még mindig beszélnek, elvégre megkérdezte azt, ami érdekelte."


Most mondjatok meg nekem oszinten, hogy miert ne beszelhetnenek? Tilos? Kerdezo szerintem az osszes lanyt, aki valaha valamilyen oknal fogva akar csak ranezett, old meg oket. Csak a biztonsag kedveert.


Nyugodtan lehet lepontozni.

2015. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolso! Nem utolso sorban. Persze. Lehet némi tulreagálás a kérdezö részéről. De az álnaivitás se segit.

Messze nem arrol van szó, hogy ne lehetne beszélgetni másnevüvel.

Viszont nem is egyértelmü a helyzet amit teremtett a barátnö. Mondjuk. Van egy barátom. Összejövök egy lánnyal. Hát nem igazán szeretném ha kiderülne hogy a hátam mögött kezd el vele beszélgetni. Miért a tudtom nélkül kereste meg. Ez igy elég alibizésnek tünik, hogy egy fiu utan érdeklődött.

Találkozzunk hármasban! Kérdezze meg ott!

2015. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!