Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ennyi még belefér?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi még belefér?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel összevesztünk, mondta hogy most neki egy kis "függetlenség" , elment buliba egy sráccal csókolózott és még a csaj ki is nyalta, a buli után hajnalban írt barátnőm, hogy megbánta és csak én kellek neki, szeretem őt és akkor végülis konkrétan nem voltunk együtt, de erre tényleg nem tudok mit mondani.
2015. máj. 26. 15:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint a srác nyalta ki*
2015. máj. 26. 15:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Én szakítanék vele, ha nem biztos a kapcsolatunkba akkor nincs értelme erőltetni, ez ilyen egyszerű.
2015. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fér bele. Én a helyedben nem foglalkoznék már vele, aki egyszer ilyet megtesz, az meg fogja tenni másodjára is.
2015. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy kellett neki ez, hogy érezze a szabadságot és ennyi elég is volt neki... vicc az egész
2015. máj. 26. 16:02
 5/9 anonim válasza:
Ha egyszer megtette máskor is ezt fogja csinálni... De szerintem üljetek le és beszéljétek meg a történteket.
2015. máj. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem! azonnal szakítanék
2015. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kidobnám mint a büdös sza*t...

ennyit nem ér az egész csaj...

17/F

2015. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan látom, köszönöm azért a segítséget :)
2015. máj. 26. 17:07
 9/9 anonim válasza:
Ne vedd készpénznek, hogy újra megtenné. Régebben én is megtettem hasonlót a barátommal. 1 mosolyszünet alkalmával számot cseréltem egy sráccal,és lebeszéltünk egy randit. Közben a barátommal kibékültünk, sose tennék újra vele ilyet, se senkivel. Rengeteget tanultam abból a pár hétbôl.
2015. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!