Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan reagálnátok arra ha a barátnőtök (akiről feltételezitek hogy heteró) be vallaná nektek (11 nap után) hogy biszex?

Figyelt kérdés

11 napja vagyunk együtt a baràtommal viszont ő ezt nem tudja rólam. Szerintetek van értelme elmondanom neki vagy inkább ne mondjam el? Hogyan reagálna ha ezt megtudnà? Csak hogy tisztàzzuk,nem homofób és ma közölte hogy apaként ő jobban örülne ha a lànya leszbikus lenne.

15/L



2015. máj. 26. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:

azért örülne ha a lánya lezbi lenne mert nem lenne gond a fiúkkal és viccnek szánta

biszex 15 évesen? hamar eldöntötted

amúgy szerintem picit kiakadnék de végül is nem végzetes tragédia

2015. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
érdekes lenne de ha szeretem a csajt akkor nem szakítanék vele
2015. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten örülnék később hasznos lehet.
2015. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Héj, csajszi, ne félj:)

Mondd csak meg neki!

Ha szeret, akkor is szeret, ha már tudja, hogy biszex vagy.

Ha pedig nem fogad el olyannak, amilyen vagy, valójában sohasem szeretett igazán:)

2015. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hát én ezt mondanám: Akkor holnap hármasban csináljuk:DD
2015. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
na igen aóez tipikus tini elpépzelés a leszbikről:hogy mindegyik csini és nyalják egymást.(mert az butch leszbikről nem hallot)ezt majd mutasd meg neki:
2015. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

bocs : [link]


Ne mond el,mert egyből a 3asal fog jönni.erre utal,hogy ő milyen toleráns és azt szeretné ha lánya is az lenne(persze mert elötte megy majd a leszbizés).

és a 11 nap az amúgy is kevés,hogy feltárjuk szívűnk minden titkát a másiknak. 15-16 évesen ezt nem tudja éretten kezelni.

2015. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!:) tegnap elmondtam neki és azt mondta hogy nem zavarja...(amúgy idősebb nálam 1,5 évvel de érettebb a koránál) igen ő is azonnal a hàrmassal jött de én csak jót nevettem a dolgon. :D
2015. máj. 28. 13:53
 9/9 anonim ***** válasza:
7 vagyok. na mit mondtam?!
2015. máj. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!