Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt mondta a barátom (lent)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mondta a barátom (lent) és kicsit beindultam tőle. Mit tegyek? Nem tudom, felkészültem, vagy sem.

Figyelt kérdés
Szóval már kétszer nála aludtam.. ma valahogy szóba került, hogy alsógatyában szokott aludni, de amikor én ott voltam, mindig ruhában aludt. Rákérdeztem, a válasza az volt, hogy azért nem alszik mellettem úgy, mert fél, hogy nem tudna úgy hozzám érni, mert ha felizgul, nem tudja magát visszafogni, és nem akarja, hogy baj legyen belőle. Másfél hónapja vagyunk együtt. Én is csak pólóban és bugyiban alszok, jólenne vele úgy lenni, hogy nem fed tetőtől talpig ruha, és érzem a teste melegét. Dehát én csak 13 éves vagyok, ő 17. Nem tudom, hogy mit kéne tennem, mi a helyes, illetve mit akarok:/
2015. máj. 26. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

azt kellene tenni hogy elbújsz

mert csak 13 vagy

ő meg azért bújjon el mert 17

2015. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ezért még büntetnek !
2015. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Iszerintem nyugodtan aludj vele úgy.

És ő is aludjon gatyában.

2015. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor mond hogy téged nem zavarna ha úgy aludnátok
2015. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
75%
Ömm... Rossz hírem van. A barátodra rá lehet aggatni, hogy pedofil meg ezt büntetik is. Figyelj tudom, hogy nagy a kísértés de még ne! Túl fiatal vagy hozzá. Szerintem várj még minimum(!) két évet de talán jobb lenne a három. Tudom, hogy nem igazán számít mit írok itt, de hidd el ha szeret a barátod kivárja amíg elég felnőtt leszel a dologhoz. Ja és ha még is sor kerülne a dologra: Védekezzetek! Tudod gumi meg mi egymás...
2015. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van:

- Vagy megdug, ami még bűncselekmény, de ez téged sem érdekel. Még azt sem tudod mi az, hogy beindulni..

- Vagy keresel egy korban hozzádillőt, aki nem akar megdugni.


13 évesen másfél hónap után együtt aludtok? A szüleid nem féltenek?

2015. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!