Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról, ha a barátnőtök néptáncol,lovagol és imádja a népzenét és folyton lovas cuccokra költi a pénzét és nem divat ruhákra?

(utolsót nem úgy értem, normális ruhákba jár csak nem arra költ)


2015. máj. 27. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem szólnám le miatta meg elfogadnám hogy szereti viszont én nagyon nem tudok azonosuli ilyenel. Szóval ez mint közös téma 100% ki lenne lőve ami elég gáz ha a lánynak ez a fő hobbija
2015. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam hogy ez a fő hobbija:)

Kivéve a lovaglás, arra sportként tekint, sportszerűen csinálja

2015. máj. 27. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a pénzét magára költené, ruhákra,parfümre stb

Lenne elég ideje a kapcsolatunkra,eljárni szórakozni

És nem fikázna le mindent ami nem népzene,akkor talán...

2015. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a néptánc pont nem érdekel, de ha neki tetszik örülök neki, a lovaglás megmenő, az meg hogy arra költi a pénzét, az azt jelenti hogy szeretni, és az vonó tulajdonság ha egy lány valamiben elhivatott (szerintem)
2015. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok

Minden esetre szerintem az emberek 90%-át hidegen hagyja manapság az összes ilyen népi cucc. Nekem nincs vele bajom ha valaki szereti, el tudom fogadni viszont én nem akarok róla hallgati áradozást hogy '' képzeld milyen jó stb.'' ha csak olyan hobbi szinten csinálja hogy néha elmegy valami fellépésre mellékesen vagy magában hallgat népzenét és nézi neten akkor nincs vele bajom :) csak mondom ne ekörül forogjon minden mert az számomra kicsit zavaró lenne

2015. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem kell elmenni vele lovaglásra meg néptáncra(mivel utálom mindkettőt) akkor nem érdekelne nagyon.. népzene ugyan ez, hallgassa, de nekem ne kelljen.. pénzét meg arra költi amire akarja, az az övé.
2015. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem arra költi mindenki a saját pénzét amire akarja.Én testépítésre költök havi 40 000Ft és egy szava sincs a barátnőmnek
2015. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!