Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 évesen most készülök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen most készülök életem legnagyobb hülyeségére?

Figyelt kérdés
14/L vagyok,ès tetszik egy 23 èves.ő ezt megtudta,ès összejönne velem...mit tegyek? Hiszen tetszik,de ebböl ugyse lehetne semmi mivel már nagy,ès hát azèrt valjuk be ugyis szex lenne a vège nem? Mèg szűz vagyok...mit tegyek? Nagyon tetszik nekem...egyèbkènt van felesège aki terhes...mi a teendő? Megprobáljam?
2015. máj. 28. 11:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
te tudod mit csinálj de azért mérlegelj elötte
2015. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
66%
"van felesège aki terhes".... Valóban életed egyik legnagyobb hülyesége lenne.
2015. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%

Kislány a tanulással foglalkozz!

Van felesége és gyerekük lesz, ne foglalkozz vele! Mert a végén majd még te "szívod" meg és rád fogják hogy te csábítottad el! Felejtsd el ez lesz a legjobb döntés!

Legyen eszed!!!!

2015. máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
53%
ekkora f..szfejjel véletlenül se jöjj össze
2015. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
59%

Felesége van babával a hasában, jólvan akkor. Nem is égettem volna magam azzal hogy ezt ide kiírod, mert már az is szégyen az egész családodnak hogy ilyen megfordul a fejedben. Gondolkozz már el azon hogy mire készülsz. 14 éves taknyos gyerek létedre egy nős férfire vágysz aki 2 perc múlva apa lesz? Legyél jó gyerek és ne tedd tönkre a családját!

18/F

2015. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
65%
Na most fejezd be , még időben ! Te sem vagy különb , mint az a bizonyos 23 éves CSALÁDOS ! Mit gondolsz meddig kellenél neki ? Ha nem lenne terhes a neje, biztos nem akarna tőled semmit !
2015. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%

Van egy terhes felesege te meg egy gyerek vagy. Hagyd azt a felnott ferfit beken es huzz vissza az iskola padba! Majd akkor gondolkozz szexen meg pasizason ha mar elmultal 16 de legalabb lett egy kis eszed! Nem ertem higy juthat ilyen egyaltalan eszedbe...

18/L

2015. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
54%
Gondolj a terhes feleségére. Amúgy meg attól, hogy valaki tetszik, még nem kell feltétlenül összejönni vele. A körülmények is számítanak mindig, és itt meg elég keményen!
2015. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%
hát az a srácról is sokmindent elárul ha felesége van (ráadásul terhes) és összejönne veled... ha nem lenne még azt mondtam volna egy próbát megérhet de így...
2015. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
9%
Sztem mindenképpen próbáld meg ha tényleg tetszik.
2015. máj. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!