Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jövőre megyek 7. -be és van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőre megyek 7. -be és van az osztályban egy fiú, aki tetszik, de nem merek hozzászólni. Szeintetek hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Azért nem merek hozzászólni, mert egyszer azt mondta, hogykeveset beszélek, aztán később hozzárakta azt is, hogy hozzá. Szeintetek hogyan közeledjek hozzá? Eddig még soha nem volt barátom.
2015. jún. 10. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj.....Nekem is hányszor hozzávágták már a fejemhez, hogy milyen keveset beszélek és én szinte mindenkivel így vagyok. Nem tudom ,hogy az a fiú egyedül szokott-e lenni vagy nem, de ha egyedül van menj oda hozzá. Pl. Kérdezd meg mit fog csinálni a nyáron vagy esetleg milyen lesz a bizonyítványa ilyesmi....Ne haragudj ha hülyeségeket írám de nincs tapasztalatom ilyen téren, mert eddig még nem tetszett senki de azért próbáltam ötletet adni. :)

14/L

2015. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*írtam
2015. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs egyedül, akkor kérdezd meg tőle, hogy meg tudja-e oldani a nem tudom, hogy melyik feladatot. Hogy kevésbé legyen feltűnő, járj körbe az osztályban és kérdezd még meg 1-2 embertől, aztán csak véletlenül vetődj az asztalukhoz és érdeklődd meg tőle is. Aztán köszönd meg, mondj egy-két közhelyet arról, hogy többet kéne beszélnetek és kérdezd meg, hogy zaklathatod-e majd még további példákkal. Nekem ez mindig könnyebb volt, mert így rögtön volt téma amiről beszéltünk.


Esetleg, ha nincs tananyag, akkor lehet a véleményfelmérés szerűség, mikor megkérdezed, hogy tud-e jó nyuszikás vicces, mert fogadtál mondjuk az öcséddel, hogy összeszedsz 20-at (vagy valami mást, amihez ért). Esetleg meg is kérdezheted, hogy nem tudna-e benne segíteni.


Ha hozzá beszélsz keveset, akkor az már pozitív, lehet, hogy szeretne jobban megismerni. És mosolyogj sokat, mikor vele beszélsz.

2015. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!