Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerelmes vagyok egy lanyba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lanyba és ő is szeret engem, lassan 6 hónapja együtt vagyunk, de mégis szakítani akarok vele. Ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés
14 évesen túlzás kijelenteni, hogy megtaláltam életem szerelmét, de en nagyon így érzek. Első 4 hónap kb teljesen tökéletes volt vitákkal, es egy-egy veszekedessel. 1 honappal ezelőtt meguntam a kapcsolatunkat szakítottam vele, hulyeseget csinaltam mert bírtam nelkule kemeny fél napot. Ezután 2 hétig kb pincsi kutyaba lementem, hogy megbocsásson nekem, és ez nagy nehezen össze is jött. Újra összejöttünk, de mar semmi nem volt a régi, azóta csomót sérteget, bunkózik, flegmázik, úgy erzem mintha nem szeretne, és még sorolhatnam. Ma este ezt meguntam és kb könyörgök neki, hogy szakítson velem, mert nem bírom tovább, hogy így játszadozik az érzéseimmel. Azt írta holnap beszélünk...(14f)

2015. jún. 17. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Az nem lehet hogy rosszul eset neki hogy dobtad?13/L
2015. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most szépen, gondosan, felnőtt módjára sértegetések nélkül beszéljétek meg, ha tényleg szeretnétek egymástól még komoly kapcsolatot.

Ne a szakítással játszadozzatok, vagy sértődéssel, hanem értelmesen beszéljétek meg.


Viszont megjegyzem, hogy valószínűleg annyira mégsem volt az igazi, ha négy hónap után meguntad. (Vagy csak egyszerűen a megfelelő pillanat nem jött még el hozzá..)

2015. jún. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Zseniálisan béna vagy kapcsolatok terén, már ne is haragudj. Szakítasz vele, mellesleg semmi okkal, aztán egy nap után visszakönyörgöd magad, mert meggondoltad magad. És ezek után csodálkozol, hogy haragszik és neked játszadoznak az érzéseiddel? Gondolkozz el egy kicsit, és hagyd békén szegény csajt, úgy örökre!
2015. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. De lehet benne ráció, szarul esett neki, de most azert fogadott volna vissza, hogy jatszon az erzeseimmel?

2.De az a gond hogy mindig a szakításnál kötünk ki. Ő flegmázik szokás szerint én meg besetodok (megjegyzem jogosan).

2015. jún. 17. 23:14
 5/9 A kérdező kommentje:
3. De én azóta teljesen mas lettem mintha kicsereltek volna, csomoan azt mondjak, hogy sok lany olyan furol almodik, mint en viselekdés szempontjabol, miota szakitottam vele.
2015. jún. 17. 23:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemled már bocs. De sztem beszeljetek meg
2015. jún. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Istenem. Ezek a 14 évesek. TE felvennél egy használt gumit vagy egy zoknit kétszer egymás után. ÉN NEM. Dugd meg és dobd ki a gec.ibe.
2015. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tudd meg te is ő mitérzett ezért fogadott vissza.

1. voltam

2015. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. Ő nem olyan lány, aki direkt fajdalmat akarna okozni.
2015. jún. 18. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!