Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Eleg feszult vagyok a baratom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eleg feszult vagyok a baratom tarsasagaban, valami otlet, hogy ne izguljak annyira?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 02:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Magaddal kell megbeszélned, hogy miért is vagy feszült mellette.
2015. jún. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát mitől vagy feszült? Sok oka lehet, jogos is, meg beképzelt dolog is. Pl. ha úgy érzed, hogy nem fogad el olyannak, amilyen vagy, és ez valóban így van, akkor érthető, hogy feszült vagy. De ha pl. attól izgulsz, hogy véletlenül leejtesz egy tányért a társaságában és ő ettől elhagy, akkor ez képzelt. Ilyesmi szintű marhaságtól ne izgulj. Jó lenne, ha megpróbálnád megfogalmazni magad számára, hogy KONKRÉTAN MI az, amitől tartasz.

Egyébként meg - először azt akartam írni, hogy ha elég időt töltesz vele együtt, és jól vagytok együtt, akkor ez meg fog szűnni magától.

42föfi

2015. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!