Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolatban valaki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban valaki?

Figyelt kérdés
Ki meddig bírta? Illetve mi lett belőle? Összeköltözés vagy szakítás? :(
2015. jún. 28. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem működött . 1 hét alatt párom teljesen megváltozott , hiába szerettem ugyanúgy , bunkó lett velem és távolságtartó . Kiszeretett belőlem. Pedig csak 2 hónapig kellett volna kibírni .
2015. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ohh:(

Ettől félek hogy nekünk is ennyi lesz. 5 éve vagyunk együtt. Voltak kisebb nagyobb szúnetek, udvarolt más neki. De mindig rá jött, hogy hiába vagyok távol én vagyok az igazi. Viszont megint ugyan ebben a helyzetben vagyunk. Félek, hogy most elvesztem. Mindemellett hogy folyamatosan Ő keres, s ugye nagy tervünket is szóba hozza. Tudom hogy hülye vagyok, de én nagyon szeretem!:/

2015. jún. 28. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Az már szerintem nagyon jó ha 5 éve együtt vagytok .


Felvázolom a szitunkat:


Nálunk 8 hónapig tartott a dolog. Idén érettségiztem ezért kb heti 2-3x találkoztunk de akkor egész nap együtt voltunk .

Jól kijöttünk egymással , suli után rögtön elment dolgozni jött a távkapcsolat megbeszéltük hogy augusztusban találkozunk pár napot , de ettől függetlenül mindennap beszélünk telefonon vagy facebookon.


2. nap felhívtam már akkor furának tűnt , távolságtartó volt meg mintha unt volna ahogy kérdezgetem meg ilyenek, inkább hagytam.


Következő napokban facebookon beszéltünk de kérdéseimre csak pár szóval válaszolt, nem is nagyon érdeklődött irántam , nem írogatta hogy hiányzok , szeret meg sziveket se ez tűnt fel leginkább.


Úgyvoltam vele hogy biztos a munka miatt kimeríti meg felcserélődött a napja ( éjszakás )


Aztán feljött 1x hogy már kiszeretett belőlem . Annyira nem lepett meg igazából mert tudtam legbelül hogy ez lesz és ezért ilyen .


Ahogy mondtam jól kijöttünk egymással csak ez most nem jött össze de ettőlfüggetlenül beszélő viszonyba maradtunk ( ja és igen 2 nap után ő keresett meg ,szóval remélem ha visszajön majd azért kialakul újra.


Ha furán viselkedik több napon keresztül akkor valami nem okés ez biztos.


Remélem azért együtt maradtok !!!

2015. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ilyen korszakom nekem is volt mikor elkezdtem dolgozni. De a szivecske meg ilyenek voltak. Sajnálom is azt az időt, ha akkor nem úgy viselkedtem volna akkor lehet nem tartanánk itt. :/

Mindent megpróbálok érte meg tenni, de úgy érzem nem megy. A másik srác előnybe van azzal, hogy ott lakik a szomszéd városban. S ez amit nem tudok felül múlni. :(

2015. jún. 28. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!