Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális ha a barátom petting...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátom petting után egy kicsivel válszol facebookon az egyik lány ismerősének?

Figyelt kérdés

Az a helyzett, hogy van egy lány akivel kb minden nap beszélnek együtt járnak bulizni+4vagy5emberrel együtt, petting után felállt oda ment a telefonjához és megnézte, hogy válaszolt e már neki a lány látszólag zavarta az amit írt. Volt már róla szó, hogy zavarja,bántja ha nem ír vissza neki a legjobb lánybarátja. Nem vagyok egy féltékenykedő típus csak picit rosszul esett, hogy azért állt fel mellőlem mikor a mellkasán feküdtem, hogy megnézze válaszolt e a lány és ha igen mit.

Szerintetek van okom féltékenynek lenni? Nektek/önöknek erről mi a véleményetek/véleménye?


A válaszokat előlre is köszönöm.



2015. júl. 13. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben szinglinek szolitanam a sracot
2015. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is féltékeny lennék a helyedben.
2015. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is biztosan féltékeny lennék. Ha nagyon zavar, akkor jobb ha megbeszéled ezt a barátoddal, mert lehet hogy csak félreértés az egész.
2015. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2015. júl. 13. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem azt mondom, hogy féltékenynek kéne lenned, viszont ez elég bunkó dolog volt tőle.

2015. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én nem hiszek a fiú-lány barátságban, szóval igen. Én is féltékeny lennék. :/
2015. júl. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolj bele. Ti is barátként kezdtétek, nem?
2015. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sokat chatelek az exemmel, az egyik legjobb barátom (pont azért, mert egyikünk sem akar már többet a barátságnál), de nem hagynám ott a barátomat petting után csak azért, mert az exem válaszolt. Ez simán bunkóság. Beszéld meg vele mindenképp, mondd meg őszintén, hogy nagyon zavar. Ha többet nem csinálja ezt, semmi okod féltékenynek lenni...ha mégis, hát...én nem maradnék vele, de lehet én vagyok túl büszke.

16/L

2015. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!