Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez most mire véljem tőle?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mire véljem tőle?

Figyelt kérdés

Egy ideje külőn vagyunk a barátnőmtől. Ő ko

özben megismerkedett egy másik fiúval. Mi mèg tartottuk a kapcsolatot. Még mindig szeret, s én is Őt de most ez nem megy neki. Na meg ugye hogy az ujdonság a másik féltől.

Nem is ez a lényeg. Az elmúlt két hétben én nem kerestem. Mondván majd keres ha hiányzom. S írt is párszor, viszont tegnap este írt egy hosszabb regényt, hogy egész nap sírt, nem tudja miért de nem bírta abbahagyni. Azt mondja teljesen egyedül érzi magát, gyomoridege van meg ilyenek.

Tehát a kérdésem. Én gondolom túl, vagy tényleg most jön rá, hogy mit tett s mit veszitett/het el?

Mert én roha dt mód szeretem, képes vagyok megbocsájtani neki.


2015. júl. 14. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
ha dudod mit kell tenni , akkor mi a fenének tetted fel a kérdést , hisz ott van a kérdésedben a válasz
2015. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elírtam bocs : tudod
2015. júl. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom mit kell..de ott van a 3ik fél is. Ma meg már megint máshogy ír. Szóval érthetetlen. Esténként meg megint átváltozik..
2015. júl. 14. 13:38
 4/4 anonim ***** válasza:
hát akkor nem tudom:(
2015. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!