Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 15 év körüli fiúk! Ti járnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év körüli fiúk! Ti járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
15 éves leszek hamarosan. 159 cm vagyok, és nem vagyok egy fogpiszkáló. (61 kg). Eléggé konzervatív vagyok. 10 éve csellózom, és szeretek zenélni, énekelni. Igyekszem kedvesnek lenni, mosolyogni. Kicsit retro módon öltözöm néha. Lovagolok, és verseket írok, és kitűnő tanuló vagyok (6 tárgyból dicséretes). Később színésznő, és zenész szeretnék lenni. És szeretném, ha pár év múlva megjelenne az első verseskötetem. A bajom az, hogy senki sem akar velem többet, mint barátság, vagy meggondolja magát. Jó, jó, várok az igazira, meg minden, de tényleg ennyire kilógok a mai társadalomból?

2015. júl. 16. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
konzervatív , csellózik , verset ír , lovagol , verset ír , színész nő akar lenni , egy 70 évvel ez előtt talán . (Az hogy kitűnő vagy nem számít párkapcsolatban , amugy nem is nagy szám én is az vagyok) 14/f
2015. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Őszintén, szimpatikusnak tűnsz ezek alapján :)

Ha gondolod és van kedved beszélgetni, nyugodtan írj :)

16/f

2015. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs veled baj,61 kg 159 cm-hez átlagos súly,a tanulmányi eredményeid is kitűnnek,a zenei karrier is szép,szerintem sok mindent kihagynak.
2015. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló egy bunkó,nem figyelj rá.
2015. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nos, ez az ő véleménye. Csak néha komolyan úgy vagyok vele, hogy nem jó az, hogy ennyire a múltban ragadtam... :(
2015. júl. 16. 19:41
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Bunkó? :D nem hiszem , amúgy kérdező , hozzád hasonló srácok érdekelnek , ajánlok valami hitközséget , vagy felzárkózol a mai világhoz
2015. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, 100%, hogy van olyan srác, akinek pontosan ugyanolyan a stílusa, mint a tied. Örülj, hogy te nem tartozol a tucatlányokhoz. Hidd el, ez később nagyon sokat fog számítani.
2015. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kérdező,de te hasonló srácot keresel vagy elég ,ha elfogad ?
2015. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nos, nem baj, ha különbözünk, de pl. ne aludja végig a koncerteket, amiken szerepelek, vagy ne intézze el a verseimet egy "aha"-val. De ha elfogad, és nem tojik a művészi dolgaimra, akkor ok.
2015. júl. 16. 21:35
 10/16 anonim ***** válasza:
Kicsit talán fussál és tornázz! 15év=50 kg ->ez a normális
2015. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!