Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Féltékeny vavyok a szerelmem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vavyok a szerelmem ex barátnőjére mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akibe szerelmes vagyok(nem járunk) és az exe akivel majdnem másfél évig együtt voltak most megint ismerősök facebookon és a lány még lájkolgatja is :( mit tegyek? Már 4 hónapja szakítottak de annyira rossz előérzetem van.

2015. júl. 18. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
de vagy a vígasztaló
2015. júl. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
beszeld meg a fiuddal, hogy mi a helyzet
2015. júl. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem járok vele csak egy hete vallottam be neki h szeretem. A fiú meg is csókolt engem. De az exe nekem olyan mint az ősellenségem és eddig letörölték egymást nem is beszélgettek most meg a lány még lájkolgatja is :(((
2015. júl. 18. 01:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Úristen, facebook dráma.


A facebooknak semmi jelentősége.

Én is rengeteg embert lájkolgatok, lányokat, fiúkat, UFO-kat.


Tehát ebből vagy nem következik még semmi, vagy le vagyok maradva, öreg vagyok.


Máskor pedig hagyd, hogy a másik szedjen fel, mert a fiúk könnyen elfogadják a könnyen kínálkozó lehetőséget, miközben lehet, hogy annyira nem is érdekled.

2015. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!