Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Zavar ha előtted pukizik vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha előtted pukizik vagy böffent?

Figyelt kérdés
Zavar, ha a párod pukizik vagy böffent előtted? Ha megkérdezi zavar-e azt mondod nem? Ha ezt mondod, legbelül mit gondolsz?
2015. júl. 18. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem az exem mindig azzal csesztetett hogy a telefonba, de csak oda, beleböffentett, mert tudta hogy idegesit. De volt h nekem a cola után kicsusszant egy böfi, de nagy röhögés lett belőle. Lehet h furcsának meg picit undinak tartjuk legbelul ezeket a dolgokat, de na, emberek vagyunk. Bárkivel megeshet.

15/L

2015. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem zavar és ezt meg is mondom az első eset után.

És én se teszem előtte.

2015. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi a párommal 1 éves kapcsolat után, 19/18 évesen megengedjük magunknak az utóbbit, finoman.
2015. júl. 18. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Zavar, de hát emberek vagyunk nem..?

Ez olyan mint hogy a lányok nem kakilnak ^^ :DDD

Ja és nem pukiznak, csak gyűjtögetik a gázt.. :D

2015. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

A barátom elég fesztelenül csinálja ár egy ideje, persze az elején nem tette. Én letudom annyival, hogy ha szellent, színpadiasan beletemetem valamibe az arcom, hogy ne érezzem (ha nem büdi, akkor is), ha meg böfög, lemalacozom, mire ő röffent egyet. Így egy év után már halkan én is megengedem néha magamnak a pukit, de általában látszik rajtam, mert ég a fejem és jól kiröhög.:D De amúgy mondta, hogy nem érti, miért nem merek előtte, mert tök természetes.

Lehet, ez így gyerekesnek hangzik, de még mindig jobb, mintha tartogatnánk és jól felpuffadnánk.

16/L

2015. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lány vagyok,és egyszer véletlenül (mikor kb 2 hete jártunk)pukiztam a barátom előtt (szó szerint), nevetett nagyon én meg pirultam,de azóta mindkettőnk pukkanthat a másik előtt :) Böfi is engedélyezve van ,de mindkettő csak egymás között.:)
2015. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!