Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mire véljem ezt a dolgot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

2 hónapja facebookon beszélgetek egy lánnyal. Mintketten 17 évesek vagyunk, de már 2 hét után úgy beszélgettünk egymással, mintha ismernénk egymást régóta, na meg írta hogy szeret engem, kedvel, visszaírzam hogy én is, kiváncsi voltam mi süll ki ebből. 3x lett volna talink, az elsőt előtte nap mondta le mert mennie kellett kórházba vizsgálatra, a 2. Merr pont azon a napon kellett mennie dolgozni. 3.-at meg én mondtam le mer nem volt kedvem az egészhez. Visszatérve, sokszor írta hogy hiányzok neki, meg jó lenne már lefeküdni velem, csodálkoztam is... :D meg soha nem volt köztünk téma, hogy pl mi a kedvenc ételed, kedvenc zenéd...

Szerintetek is csak egy virtuális kapcsolat? :D lehet ebből még valami?

Sokszor csinált olyat, hogy írtam neki hétfőn és péntekig vissza se írt, ezt 2-3x csinálta meg.


2015. júl. 19. 03:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 80km-re lakunk egymástól. :) (bocs a helyesírási hibákért, telefonlór írtam :))
2015. júl. 19. 03:06
 2/11 anonim ***** válasza:

virtuális, nagy esély van rá , hogy nem akar tőled semmi komolyat, csak jó hogy vagy neki virtuálisan, mert törödsz vele. de ennyi. :)

24/N

2015. júl. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten féltek a személyes találkozótól,lehet hogy a csaj jobban :) ezért találtok ki mindig valami kifogást.
2015. júl. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Még az se biztos, hogy lány. Az Internet biztosította anonimitás sok ostoba, sőt veszélyes tréfára ad lehetőséget. Számomra elképzelhetetlen, hogy valaki két hét alatt, egy képernyő előtt ülve, néhány száz mondat elolvasása után beleszeressen valakibe.
2015. júl. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Pont ugyan ezeket gondolom :)

Mondjuk a találkozástól én nem féltem, csak amiket csinált visszagondolva, egyszerűen semmi kedvem nem volt az egészhez.

2015. júl. 19. 11:34
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kamu csaj, mert olyanokat posztolgat mint egy normális lány, a képeire is rákerestem, nem netről szedte, meg az ismerőse kommentelnek a posztjai alá, nem hiszem hogy kamu lenne, bár lehet hogy profi. Az mit jelent hogy a neve japánul van kiírva, nem normálisan?
2015. júl. 19. 11:44
 7/11 anonim válasza:
Mit jelent az, hogy japánul? Lefordította a Kovács Katit Kati Sumisura, vagy leírta kanjival (スミス)?
2015. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Pontosan ilyenekkel: (スミス) ;)

Roszat jelent? :)

2015. júl. 19. 17:08
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem pont ezekkel a karakterekkel, csak hasonló, csak egyszer kérdeztem tőle hogy milyen nyelven van kiírva a neve és ő mondta hogy japánul. :)
2015. júl. 19. 21:40
 10/11 anonim válasza:

Szerintem csak átállította a karakterkészletet japánra és így írta le a nevét. SZámold meg a karaktereket a magyar és a japánul leírt névben, és ha egyenlők, akkor ez a legvalószínűbb. Egyébként szerintem semmt nem jelent, hacsak azt nem, hogy szereti a japán kultúrét, vagy legalábbis az írásukat.

Ez eddig nem derült ki?

2015. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!