Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit mondjak neki holnap? Elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki holnap? Elég rossz a helyzet

Figyelt kérdés

Több,mint 1 éve vagyunk együtt és részeg volt...megcsókolt egy lányt akit ismerek...(komoly kapcsolatunk van a barátommal)Mondta h ezt elcseszte meg h ezt nem kellett volna stb...de én vagyok a legelső barátnője ezért is furcsállom..nem írok neki,nem keresem.igaz,hogy fáj...Holnap fogunk találkozni ha minden igaz és fogalmam sincs,hogy mit mondjak neki.Kérlek titeket,hogy szakítással ne is válaszoljatok,mert nem fogok vele szakítani!Csak abban segítsetek légyszi,hogy mit mondjak...Tanácstalan vagyok:( Dióhéjban:adok egy utolsó esélyt,de ha elhasználja szakítok vele.

Nagyon szeretem és ő is szeret,de részeg volt bár ez nem mentség semmire se!!Mondta,hogy ez neki nem jelentett semmit (fura,mert soha nem szokott magyarázkodni...)Tehát kérlek titeket,hogy segítsetek ebben,mert nagyon fontos.Köszönöm szépen!Szép napot!



2015. júl. 19. 12:25
 1/6 Noren1989 ***** válasza:

Mondd el neki ezt. Így szóról szóra.

Am te nem csináltál soha semmit? Tökéletes vagy?

25/F

Ha szakítani meg úgysem fogsz, akkor meg mindegy, részegen újra megfog történni.

2015. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer megtette akkor többször is megfogja. Mert az ember ilyen lény. De ha mindenáron elutasítod a szakítást javaslom hogy üljetek le és beszéljétek meg. Ha tényleg szeret bocsánatot fog kérni többször is. Ha nem...nos azt úgy is látni fogod. De ne mond hogy nem figyelmeztettünk. Azért majd mond el mi lett.
2015. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem soha,hűséges típus vagyok.Én:16/L ő meg 17/F

kérlek hülye válaszokkal kíméljetek.Köszi:)

2015. júl. 19. 12:35
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
Kicsilány, ezek voltak a legértelmesebb válaszok.
2015. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem az első, (nem a második) és nem is az utolsó alkalom volt ez. Persze, ragaszkodsz, meg minden, de azért ne válj lábtörlővé.
2015. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megunt,lássuk be.Keress olyat,aki nem csal meg akkor sem,amikor részeg.Nekem sikerült,neked is fog:)
2015. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!