Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az ilyen beles gyerekeknek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen beles gyerekeknek, hogy, hogy tök szép csajaik vannak? (több lent. )

Figyelt kérdés

Na szóval.

Múlthéten nyaralni voltam.


Voltam strandon is.


Na igen.


Amin meg döbbentem ,hogy több ilyen beles (értsétek: husi, kobász gyermek) csávónak ,csomó jó csajok volt.


Ezt nem irigységből írom ,de rohadtul meg döbbentem.


Én magam nem vagyok az a kobász gyerek sem ,de az az igaz Schwarzenegger sem.


Én átlagosnak mondanám magam habár edzek (hasra és karra) minden nap.



2015. júl. 21. 18:27
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*csaja volt
2015. júl. 21. 18:28
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi jön be, de valószínűleg azért mert kedvesek és figyelmesek az olyan fiúk, nem a külsőt nézik, ahogy valószínűleg azok a csajok sem, a belsőre eddz és ne a karodra ;) nem tudom hogy milyen vagy belülről, félre ne érts csak azt mondom az jobban megfogja a csajokat :) 16L
2015. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Személyiség agy humorérzék, érzékiség, ápoltság stb. Jó emberi tulajdonságok.
2015. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
R.I.P leg days
2015. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Sok minden lehet :)

belső tulajdonságok.. ezeket lehetne sorolni sokáig, van pár pozitív ezekből, ami megfogja a lányokat.

másik: pénz.. bizonyos lányokat ez is megfogja.. amúgy még ez is valószínű.. aki ennyire jól táplált (értsd, annyit eszik, hogy tini korára már elhízik), biztos hogy nem valami csóró családból jön.

2015. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Matekmumusnak igaza van, én csóró családban élek és hát girnyó 50kilós vagyok legjobb koromban!:D Bár van barátnőm.
2015. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szerintem én egy elégé figyelmes illetve kedves pasi vagyok. :)


Mármint nem vagyok az a bunkó paraszt. :D

Meg aztán ,ha egy nekem nem tetsző (vagy esetleg csúnya) csaj közeledik felém akkor tappintatosan ,de őszintén és nem küldöm el a p__csába.

2015. júl. 21. 18:48
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Beles? :D Szerinted ilyen dumákra vevők a csajok? :D :D

Akkor kezdjük, általában az ilyen emberek vagy nagyon kedvesek és olyan belsőjük van, hogy azt te soha nem éred el. Humoros, kedves, számíthatsz rá mindig. Nőknél nyerő!

Tökéletes belsővel még egy 200 kilós pasi is olyan nőt fog magának amiről az átlag csak álmodhat.

Emellett lehet, hogy van pénze.. aki általában nem születik jó testi adottságokkal azok agyra gyúrnak és pár deák utalvány még a kört is kockásítja.


ui: Edzés? :D Kérlek ne használd a szöszmötölésre ezt a szót.

has? kar?

Ennyi már edzés? :D Láb? és még más egyéb dolgok?

2015. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Hasra és karra?? Váll, hát, mell, láb hol marad? :P Amúgy ahogy Matekmumus jól mondta.
2015. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Elárulok egy titkot: a személyiségek fogja ott tartani az embereket, nem a kinézeted. Ha jó társaság vagy akkor nyert ügyed van.

Persze jó pont, hogy ha jól nézel ki, de hallottál már olyat, hogy "Te hallod hívjuk már az XY-t, mert kockás hasa van"? :D

2015. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!