Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok erre? Félek, hogy ez elsőre nem volt jó. :/

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és még szűz. 175 cm magas, 80 kiló. Eléggé izmos vagyok (Nem fényezés, csak próbálok egy képet kialakítani magamról. Ráadásul segítségemre volt a fehérje, kreatin, stb..), és a kondiban megismertem egy lányt. NAGYON szép, ilyen szép leányzót még életemben nem láttam, és ami mégjobb! INTELLIGENS!! Nem egy pi*sa, hanem normális, átlagos, aranyos, saját véleménye van, reálisan látja a világot, teljesen elragadott. :DD


Szóval éppen hasaztam, mikor megláttam,hogy a velem szembe lévő lépcsőn jön fel valaki.. Azt hittem,hogy elfolyik a nyálam.. A mellettem lévő popsi gépen dolgozott, mikor oda-oda tekintgettem. Lerohantam vízért, és a tükör előtt próbálkoztam kicsit rendbe hozni magam, gyors arc mosás, sprayzés.. Végülis, egy YouTube prank videó segített, ugyanis oda mentem hozzá, és leszólítottam, ott viszont megtorpantam. (Jó hogy nem is a kérdést teszem fel egyébként... :"D)


Már nem törlöm ki, ha leírtam, de akkor gyorsba.: Mondtam neki,hogy nagyon csinos, bemutatkoztam, ez tetszett neki, mondta is később. Beszélgettünk olyan 40-50 mp-et, mikor mondtam,hogy adja meg a számát. Először nézett,hogy : Huh, mi történik? :D Aztán bejelölte a facemen magát, majd elmentem, és mikor haza értem arra vártam,hogy írjon. Írt is. Aznap beszélgettünk, és rájöttünk, hogy sok közös van bennünk.


Elhívtam sétálni tegnap este, és időközben azt vettem észre, hogy áll a szerszám.. Eléggé kínos volt, mert elkezdett nevetni, én meg megvoltam illetődve.. Jó 5-10 percig ment a komolytalanság, aztán próbálkoztam feloldódni, de magamban szapultam a...


Végülis poénként vette fel, pl.: Huh, nem kéne kiengedi? Mégmielőtt szétrobban a nadrággal együtt..


Aztán kérdezgette,hogy ő váltotta belőlem ezt ki ilyen szinten, vagy más jár a fejemben?


Na de azóta nem keresett, pedig fenn van facen. Írtam rá, de nem nyomulok, csak két sort, hogy "Szia! Hogy vagy? :)"


Szerintetek kiakadt, és látni sem akar, vagy..? Köszönöm a válaszokat! :)


2015. júl. 25. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, h kiakadt. Keresd, vigyél neki virágot, beszélgessetek, fogd meg a kezét, stb... hajrá :)
2015. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha poénkodva vette fel akk nem hiszem h kiakadt
2015. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez nagyon aranyos sztori :)

Én már azt értékeltem volna ennyi idősen, hogy megszólít a srác, nem másokat kér meg a számom felkutatására.

Nem volt ezzel semmi gond, évek kérdése és kordában tudod tartani.

2015. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!