Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Melyikünk csókol furán én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünk csókol furán én vagy a barátom?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen jöttünk össze, de nekem olyan, mintha már hónapok óta tartana. Nekem már egy éve van elméleti tudásom csóktanból, és volt első csókom is, de nem a jelenlegi barátommal. Neki viszont én adtam az első csókját, de nincs elméleti tudása. Tudom, hogy ösztönből jön, de sokat számít a gyakorlat is. Sokszor erősen rászorítja nyelves csóknál az ajkát az enyémre a nyelvét furán mozgatja. Én jobb szeretem gyengédebben. Az alsó ajkam sosem kényezteti és nekem sem hagyja hogy az övét nagyon gyengéden kényeztessem. Kicsit fura nekem a technikája. Én imádok csókolózni! De nem szeretném ha elvenné a kedvem tőle.
2015. júl. 27. 11:12
 1/10 True Damage ***** válasza:
100%
Diplomáztál is csóktanból vagy csak elméleti tudásod van?Fontos, lehet te bénázol.
2015. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na és ezt miért nem vele beszéled meg?
2015. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a bme-n diplomáztál, és most csókmérnök vagy.
2015. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
na ne szivassatok, inkább normális válaszokat kérek.
2015. júl. 27. 11:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális választ csak normális kérdésre fogsz kapni😉
2015. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Melyik egyetemen lehet felvenni csóktan órákat?

Leszeretnék belőle diplomázni, de szerintem te is tegyél így, szimpla elméleti tudás nem biztos, hogy elég! :D

2015. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Velem is ugyanez volt. Ha belemerültök a csókolózásba "mutasd meg" Neki, hogy hogy szereted:D vedd át az "irányítást"
2015. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális válasz? Tessék

Hogy mellette ne kelljen cenzúráznom úgy írom

Mi az a bitang nagy ok a világba hogy ezt nem a pároddal kell megbeszélned hanem őt kell kibeszélned több ezer ember előtt? Igaz hogy nem írtál nevet meg semmit de gondolkozz már kivel fekszel le egy ágyba? A itteni pár ezer emberrel vagy vele??!?! Ha ez így fog folytatódni lassan már itt fogják az emberek a nemi életüket kitárgyal ni? Hol van a párkapcsolati kommunikáció? Probléma megoldás és kibeszélés 4 szemközt???!?! Az igen ezeknek gratulálok.

Ui: Még moderált kultúrált formában próbáltam fogalmazni.... -.-

2015. aug. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, látod, ma már a legtöbb embernek csak az fontos, hogy legyen valakije, mert az olyan menő, de kommunikálni egymással nem tudnak...
2015. aug. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát jah.. megvan bolondulva mindenki...
2015. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!