Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hova lettek a normális Fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lettek a normális Fiúk?

Figyelt kérdés
Manapság mindenhol csak a menőzé,csajozás..és még sorolhatnám megy.. Vannak,akik nem féltékenyek kicsit sem.. Őket nem érdekli ki kíséri haza a párját.. Ez szomorú.. A bizalom,hűség,odafigyelés,törődés,romantikusság..sincs meg. Valakinél egészségtelen életmód,megcsalás,hazugság.. Hol vannak a visszahúzódó,nyugodt,romantikus...sorolhatnám még Fiúk? Mert én nem találom őket Sehol.. L\23

2015. júl. 30. 08:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Na és az ugyanilyen lányok?
2015. júl. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem hiaba írtam ki ezt a kérdést. Mert én is ilyen fiút keresek.
2015. júl. 30. 08:44
 3/19 anonim ***** válasza:
kihaltak. meg fognak dugni :D
2015. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező általában otthon tanulnak nem bulikba járnak tudják mi az életcéluk ezért küzdenek nem seggrészegen a kocsmába hemperegnek ilyen helyeken ne is leresd őket.
2015. júl. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 E1D1E ***** válasza:

Asszem én is ilyen vagyok. F/23

De magamból kiindulva az ilyen emberek nem olyan feltünők mint azok akiket leírtál (vagy tulzottan feltünők és azért nem foglalkozik velük senki)

én aszem a tulzottan feltünő kategóriához tartozhatom, csináltattam egy Jurassic Parkos biciklit aminek a hátsó kerékagyában kicseréltettem a rugót egy kulcskarikáta, így 10X hangossabb a kattodása ha simán gurulok mint egy átlagos bringáé. a pulcsimon kívülre mindíg húzok egy második pólót. és még sok ilyen őrültség...

De a cél ugyan az nálam is mint amit te is leírtál, találni egy olyan lányt aki mindezt igényli és viszonozza.

2015. júl. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
#4 es vagyok. És az ilyen gondolkodású barátaikkal lógnak.
2015. júl. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

pl én, de hát manapság már senkinek nem kell az épeszű fiú :/

fontolgatom hogy én is átmegyek tahóba :/

2015. júl. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 E1D1E ***** válasza:
Az elég Pálfordulásos dolog lenne nem? bár a szép lányokat mindíg a bunkók oldalán lehet látni (álltalánosítva, kivételek mindíg léteznek)
2015. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok olyan.. Csak sajnos sok ember előítéletes!! Pedig még nem is beszélt,találkozott az illetővel!
2015. júl. 30. 09:16
 10/19 E1D1E ***** válasza:
mármint milyen?
2015. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!