Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi volt a legrosszabb helyzet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb helyzet, ami után újra összejöttél a volt barátoddal/barátnőddel?

Figyelt kérdés
Leírnátok nekem, hogy szakítás után, hogy jöttetek újra össze? Mi történt abban az időszakban? Melyiktek kereste a másikat. Hogy alakult? Mi miatt mentetek szét? Hogy kezdtetek mindent újra?

2015. aug. 2. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

15 éves voltam. Nem tudtam hlgy mit akarok es megilyedtem hogy valaki renyleg szeret. Szakitottunk mert en lazabb kapcsolatot javasoltam vagy szetvaladt. Aztan eltelt egy ev es ujra irtam neki. Addig o irt nekem unnepekkor de csak egyszer karacsonkor egy boldog karacsonyt. Azttan 1 evre ra megkerestem es osszejottunk. Igaz most szakitott velem es meg van 4 napja h kitalalja h mit is szeretne velem.

Hogy hogy kezdtuk ujra?

Mindent az elejetol. Meg se csokolhattam max oleles. Aztan szep lassan csok...olelkezes....light petting ....aztan rendes petting......

Erzelmileg meg....jobban kotodom hozza mint bermihez ezen a vilagon.

2015. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ebben minden előfordulhat és minden elő is fordul. van olyan hogy tettlegesség van évekig és szétmennek, de aztán megint összejönnek.
2015. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Első!Először nagyon megijedtem mert a kor és minden más is ugyanez volt nálam.Elég érdekes :D
2015. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!