Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek a helyében?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyében? Elsősorban lányok válaszait várom.

Figyelt kérdés
(Barátnőmről van szó!) 15 éves lány,28 éves férfi. Hónapok óta ismerik egymást,a lánynak nagyon bejön,a pasinak is a csajszi. Minden nap beszélnek,hetente találkoznak,nagyon sok a közös bennük. A lány beleszeretett a férfiba,és ez fordítva is. Mindketten akarnak kapcsolatot,(a pasi tisztességes,van állása,aranyos,kedves,rendes,még soha senkit nem vert át,és nem csak arra hajt) szóval..kapcsolatot akarnak,de a lány fél,azt mondja,hogy a férfi már biztosan a családalapításon gondolkodik. És hogy egy jó viszonyt elrontanának egy kapcsolattal? Nagyon egymásba vannak zúgva és egymáshoz is illenek,komolyan. A lány érettebb a koránál,gondolkodása,kinézete egy 18-19 évesre utal. Ti mit tennétek e helyében?

2015. aug. 3. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

az nem számít, hogy idősebbnek néz ki, akkor is csak 15 éces

Én biztosan nem járnék olyan sráccal aki 13 évvel idősebb...

2015. aug. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Én a helyében leráznam azt a majmot. Csaladot akar 15 evessel? Szerintem kihasznalja amig még szűk a barátnőd. Nézelődjön a korosztalyaban szerintem, de ha szereti akkor b*ssza el az életét a gyerekkel, majd elválás stb.
2015. aug. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És a szülei a lánynak mit szólnak ehhez? Nagyon nagy a korkülönbség, a szövegben is említetted a 15 éves lány és a 28 éves férfi.

Az elsőnek is igaza van

2015. aug. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy most még nem akar családot, de mondjuk amikor 18 lesz a barátnőd akkor már lehet, hogy elvárás lesz, hogy ne tanuljon, hanem menjen és éljen vele együtt stb. Persze lehet, hogy tényleg várna. De lehet, hogy csak most azt mondja és 2-3 év múlva megunja a dolgot. Szerintem ilyen nagy korkülönbség ilyen korban még nagyon számít. Mert oké, hogy 22 évesen mondjuk 35 évessel van, az már nem éppen ugyanaz.
2015. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!