Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért teszi ezt a barátom velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt a barátom velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ott kezdeném hogy testképzavarom van és eléggé féltékeny tipus is. Egyszerűen valamilyen idegrohamot kapok ha a barátom a neten (instagram/facebook) belájkolja egy lány/nő képét persze olyan képekre gondolok amelyek sok mindent megmutatnak.. Bikinis, feherneműs stb... Nagyonjól hogy reagálok és hogy esik ez nekem. Valamint megígérte többször hogy ezt nem fogjacsinálni. Kérlek ne bántsatok amiatt hogy beteg pontosabban bulémiás vagy és laza az idegrendszerem tudom, tisztában vagyok pszichológushoz és csoportterápiára is járok. Hagyon gáz hogy emiatt felrekeny vagyok, rosszul esik? Vagy normalis vagy mit tegyek ? Ő miért teszi ezt velem?


Egy 17 éves kétségbeesett lány



2015. aug. 9. 12:25
 1/3 A kérdező kommentje:

*nagyon jól tudja hogy hogy reagálok

*nagyon gáz hogy emiatt féltékeny


(Bocsi elírtam a szavakat)

2015. aug. 9. 12:28
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen normális amit ő csinál, de így, hogy tisztában van avval, hogy neked ez mennyire rosszul esik nem kéne, hogy folytassa. Amúgy szerintem nincs abban rossz, ha a barátom más lányokat is vonzónak talál külsőre. Nekem ne hazudjon, hogy csak én vagyok szép, meg ő rá se néz másra. Ez nem igaz. Nézze csak meg őket, ismerje el, hogy szépek és ha emellett is hűséges marad hozzám, mert azért szeret aki vagyok, nem a külsőmért, akkor megérdemli, hogy én is tiszta szívemből szeressem. Ha meg már nem így van, akkor értelmetlen magadhoz láncolni, az a kapcsolat nem lehet boldog. Most én mondhatom, hogy felejtsd ezt el és ne legyél féltékeny, de ez nem így működik, egyszer majd belül te is erre a következtetésre jutsz remélhetőleg és akkor nem lesznek ilyen problémáid. Azért írtam ezt le mégis, hogy gondolkodj el a dolgon:)
2015. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a probléma csak ott kezdődik,hogy a lájkokon alapul a szerelmetek. cseszd meg férfi perszehogy nyitott szemmel jár tedd te is azt :)
2016. máj. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!