Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kihasznál a fiú, vagy nem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál a fiú, vagy nem? Anyunak vagy nekem van igaza? (Kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy sráccal 2 hónapja,tehát mondhatjuk friss kapcsolatnak. Bár előtte egy évben folyamatosan próbálkozott nálam.Én úgy érzem minden rendben van, teljesen. Talán olykor-olykor egy kisebb ellentétek,de ez kiküszöbölhető,áthidaljuk és megbeszéljük. 45 km-re lakik tőlem,minden második napon szinte lejár hozzám, autóval avagy engem hív magukhoz. Ott alszom,bár ez csak 2-szer történt,de az is úgy hogy eljött értem,felvitt majd másnap hazahozott. Állandóan programokat szervez,elvinne ide-oda. Ne értsetek félre,nem egy haszonleső vagyok, csak arra akarok kilyukadni hogy nem elbújik egy lyukba,hanem költene rám,mégha én ezt nem is nagyon tolerálom és utasítom mert épp elég neki a benzin pénz. A probléma ott kezdődik, hogy megtörtént a dolog. Egyikünk se volt szűz, mindketten akartuk,úgy egy hónapja. Lehet korai volt.

Anyum azt mondta csak arra pályázik,de még mindig mellettem van. A családjának bemutatott, a baráti társaságába is próbálkozik "berakni",megismertetni akik kedvesek velem. Aztán most lagzira mentünk mivel meghívtak minket. Ez tegnap este volt meg levolt beszélve ma 4-re egy fotózás. Eredetileg arról volt szó viszem a párom is,de közbe jött volna valami ami miatt a barátommal egy másik időpontba tudtam volna csak menni.

Aztán anyu írt,nem-e tudok korábban menni,a képeket meg úgy intézni. Persze , mi nem is vaciláltunk avagy értetlenkedtünk . Párom rengeteg idézetet, verseket olvas, szokása ezeket megosztani. Aztán reggel is,mialatt beszélgettem anyummal addig ő olvasgatott,csupa szerelmes dolgokat , aztán volt benne egy olyan is "Mit gondolhatsz rólam,ha a nevemet hallod."

Ha látott egy-egy jobbat azt meg is mutatta nekem,de nem hinném hogy ebbe célzás lenne mint anya mondja.

Viccelődött anyu interneten hogy 2-3 kg-t felszedtem,tehát nem 45 kg vagyok már, kicsit kellene edzeni. Barátomnak szinte naponta mondom mennyire "nem vagyok megelégedve magammal", hallotta már párszor. Aztán anyu szerint,sportolni kellene, ne hízzak. A srác szerint kellene, de ez így ideális, ne akarjak csontkollekció lenni.

Aztán később kiposztolt egy idézetet,amit már milliószor kirakott meg én is,aminek a lényege az hogy nem a testsúly adja a nő értékét,hanem a belsője. Erre anya :"Ha én feketét mondok,ő ne mondjon fehéret,egy kis taknyos kölyök (25 éves) , mert eltiltalak tőle. "

Aztán, még olyan is volt hogy miért tegezi szüleimet? Mert megengedték neki,mondjuk azért? De ők:"Mi ilyet neki nem mondtunk." Igen, csak nekem:"Szólj neki nem kell csókolommal köszönni",amikor összejöttünk. Tolmácsoltam... mert hogy tiszteletlen.

"Otthon nem segít semmit". Dolgozik. Aztán hazamegy éjszakázás után ,ledől. Pihen. Nem gyerekek,kis testvére sincs hogy nagy takarítás kelljen. Felkelnek ,összepakolnak,de nincs olyan aki rumlit csinálna náluk. Főzni meg anyuja szokott,de ha ideje van beáll segíteni.

Anyáék szerint még anyagias is,hisz ők sokkal jobban állnak mint mi én meg hagyom az orromnál fogva vezetni magam, észre se veszem milyen.Anyagiasságról meg annyit bedobtam a mélyvízbe,tudja hol lakom. Mégsem ment el. Amint talál közelebbi csajt akkor lelép , meg irányító tipus, uralkodni akar rajtam. Először így viselkedik,majd megmondja mit vegyek fel,ne sminkelhessek stb. Nehogy bárki rám nézzen,mert "féltékenykedik". A kettő valahogy nem vág össze. Szerintük nem mehetek sehova,még a fotóshoz se egyedül. Holott ilyenről szó sincs. Mondta hogy kár hogy nem jött össze,de semmi több. Anyuja mondta "szülinapodra kellene neki egy jobb minőségű kép,arra készülne s idő,tehát azért akarta volna,de ne mondd el neki hogy elárultam,a meglepit nem fogom."

Hogy nekem nem lehetnek fiú ismerőseim,mert ha csak egy bak is van a társaságba ő jön velem.

"Kisajátít". Azt akarja meghízzak, ne nézzenek rám ,de akkor már ő se fog. Elfog hagyni és stb.

Strandra akar vinni kedden, amit ugye nem akar engedni hogy fizessem,mert úgy van vele ő dolgozik,én tanulok. Meg hát ő a férfi. Nem illik amúgy sem.

Olyan is volt hogy anyuék előadták "feljelentem,mert nem voltál 18 éves,csak sokat feleselj.... "

Adnának nekik egy gyertyatartót és elküldenék a rendőrségen melegebb éghajlatra...körülbelül,csak magából csinálna viccet.

A srác imádja a kis testvéreim,nem bánik velük úgy , leszokott velük ülni játszani,tiszta aranyosak.

"Nem hiányzik összeszedj valamit, a gumi nem 100%-os,szerencsétek volt nem szakad. Annak ellenére meg nem is figyel rád."

Na ne,amikor exemmel 2 évig együtt voltam, és tőle kaptam gumit az védett? Mitől volt mássabb?

Azt meg hogy figyel rám az ágyban honnan tudja nem? A részletekbe ne avassam be?

Megértem hogy a volt barátom egy p.raszt volt,csodálkozom lehúztam vele ennyit, szerettem nagyon s a leírtak inkább rá jellemző , aki ordít velem stb. Talán félt,de nem hiszem igaza lenne.

Ti mit gondoltok? Anyunak van igaza? Kihasznál,vagy ha együtt maradunk s egyszer tételezzük fel elvenne feleségnek hogy anyám szavaival éljek "két lábon járó konyhai robotgép lennék,akit ütnének,vágnának."

Avagy szeret engem? Mert nekem ez jön le, de ha nem így van szóljatok hogy én vagyok a h.lye,aki nem látja át a dolgokat.

Köszönöm a válaszokat.


2015. aug. 9. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem anyud csak meg akar óvni :)

a srác meg rendesnek tűnik :) maradjatok együtt ;)

ui: tényleg hosszú volt :D

2015. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anyukádnak ehhez semmi köze. Ha 13-15 éves lennél akkor még igen, de nagy lány vagy nincs szükség arra hogy beleszóljon az életedbe.

..

2015. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább *férfi. :D Nekem is szimpatikus, rendesnek tűnik. Anyud biztos óvni akar, ez így is van rendjén, legalább törődik veled. Viszont nem lehet könnyű meggyőzni a te oldaladról, nagyon gyanakvó, szerintem ezt már túlkombinálja. Például az, hogy "Ha én feketét mondok,ő ne mondjon fehéret". Miért ne térhetne valamiben el a véleményük? -.- Attól, mert azt mondja "nem kell csontkollekciónak lenni" miért akarná, hogy elhízz? -.- Nem egy pasi szereti, ha csak van mit fogni egy nőn. Ettől még senki sem szaladna el ha meglátna, sőt... Abból amit leírtál van rá elég bizonyíték, hogy ez a pasi rendes. Egy korodbelivel(18-19-nek tippellek) sem járnál jobban, azok is ugyanúgy mehetnek a szexre és később ugyanúgy lehetsz mellettük "takarító/főzőgép", feltéve ha egyáltalán melletted maradna addig és nem vesznétek össze valami marhaságon. 17/L
2015. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) remélem minden "tisztázódik". Szerintük majd ha egyetemre felkerülök is majd úgy áll hozzám : "költözz ide,suliba se mész mert sok a fiú". Holott jogosan akadt ki, a helyzetet se dramatizálta túl amikor rám szállt egy krapek. De ők ezt úgy adják elő "ne barátkozz ezzel,ne barátkott azzal". De énse kérnék tőle mást,csak hogy kerülje ha tudom a páromra hajt.
2015. aug. 9. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem tök rendesnek tűnik a srác, bár nekem nem tetszene ha nem engedné soha hogy én fizessek. Az egy dolog hogy anyud aggódik de szerintem nagyon is túlozásba viszi. És valóban nincs joga beleszólni a felnőtt lánya életébe.
2015. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem tudom, mennyi idős vagy, így kicsit nehezebben látható át a dolog.

Egyrészt a szüleid is meg lehet érteni, mert ha fiatal vagy, akkor jogosan féltenek egy 25 éves férfitól. Pont ezen a nyáron volt dolgom egy ugyanilyen korú sráccal, akitől szintén óvtak anyáék. Nekem nem tetszett különösebben, mert túlzottan "szeretett", és ez hirtelen és sokként ért. Ezt azért írom le, hogy készülj fel arra, hogy azt hiszem, a férfiak ilyen korban hajlamosak a komoly érzelmekre; de neked, ahogy a szavaidból kiveszem, nincs félnivalód, mert ugyanúgy szereted őt, mint ő téged.

Az is egyezett, hogy ő akar állandóan fizetni, és nem hagyja, hogy magadra vállalj x költséget. Engem ez nagyon zavart, olyan volt, mintha kihasználnám a srácot, ezért meg is mondtam neki, hogy ne vegyen semmit. Ha már úgy érzed, hogy túl sok az, amit rád fordít, akkor nyugodtan szólj neki, szerintem meg fogja érteni.

De arra is gondolj, hogy mi lesz, ha felkerülsz egyetemre. Ott lesz egy teljesen új világ idegen arcokkal. Ha megismersz valakit, akkor mi lesz a mostani fúval? Egy 25 éves szerintem kicsit nehezebben viselné, ha dobnád.

Az egyik utolsó kérdésedre válaszolva: igen, szeret téged, ez látszik abból, ahogy a tesóiddal bánik, hogy vigyáz rád és elfogadja a tested. :)

Nem nagyon ismerem az ilyen korú férfiakat, de annyi biztos, hogy teljesen mások, mint a mi korunkbeliek. És ha leülnél a szüleiddel, és megpróbálnád velük megbeszélni a dolgot, akkor talán rájönnének, hogy a feltevéseik nem voltak reálisak. Ha meg ugyanolyan hajthatatlanok maradnak, akkor így jártak, nem sok mindent lehet kezdeni egy szerelmes "majdnem-felnőtt" nővel, csak annyit, hogy háttérbe húzódnak, és hagynak élni - hogy hogyan, az már csak a te döntésed. :)

19L

2015. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!