Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Segítséget kérnék, a fiú most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérnék, a fiú most mit érezhet?

Figyelt kérdés
Vázolom a helyzetet. Van egy fiú akinek egy másik fiú barátom mutatott be lassan 6 hónapja. Mivel félénkebb és bizalmatlanabb vagyok barátkozás ügyileg, ezért netes játékok közben ismerkedtem meg velük. Először csak ismerkedtünk meg minden, majd ahogy haladtak a dolgok ez a fiú akit 6 hónapja ismertem meg a legjobb barátom lett röpke 4 hónap alatt és végül szerelmes lettem belé. 1 hónappal ez előtt bevallotta, hogy szerelmes belém és megbeszéltük a dolgokat. A baj, hogy kb 400 km-re lakik tőlem és még sosem találkoztunk élőben, de mindezek ellenére boldogok voltunk. Nagy vonalakban leírva kb 2 hete közölte velem, hogy szeret, majd utána fél órával, hogy neki a távolság miatt nem megy, majd még az nap 3x, hogy szeret, majd másnap, hogy igazából azért nem megy neki ez mert túlságosan emlékeztetem az exére, majd erre fél órával késöbb, hogy szeret, majd megint a távolságra fogta, majd utána nem beszéltünk 9 napig (az előtt minden nap 0-24-ben beszélgettünk, minden egyes létező platformon!) majd azon a 9. napon írta, hogy hiányzom neki. Az óta is beszélgetünk, de csak mint barátok (az én szememben) és néha van hogy bunkóskodik néha meg olyan mintha még mindig együtt járnánk és engem már teljesen össze zavart! A véleményeitekre lennék kíváncsi! Válaszaitokat előre köszönöm! :)

2015. aug. 14. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ő se tudja pontosan, hogy mit akar..Valószínű, hogy szeret, de a sok távolság miatt elbizonytalanodik.
2015. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AdventurerTomcs ***** válasza:
Őszintén szólva szerintem a srác is félénk lehet és ezért nem tudja el dönteni hogy most mit is akar.A távolság tényleg zavaró tud lenni de meg oldható a találka szóval nem értem mért parázik a távolságtól..hát lehetséges hogy azt csinálja mint egy ismerősöm.A történet röviden annyi hogy egy ismerősöm hasonló dolgokat csinált egy lánnyal mint ez a srác veled..de az ismerősöm azért csinálta mert csak szexuális téren akarta a lányt de bűntudata volt és ezért csinálta azt amit ez a srác veled.Nos nem vagyok büszke erre az ismerősömre.Remélem ez a srác veled nem erre készül.Szerintem a legjobb az lenne ha meg beszélnétek hogy most mi legyen.
2015. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiborítja, hogy vagy is neki, meg nem is (400km).
2015. aug. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat :), de nem hiszem, hogy tényleg szeretett volna valaha is mivel csak azért írt rám újra mert szexelni akart volna velem.....
2015. aug. 18. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!