Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti összejönnétek (párkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek (párkapcsolat céljából) mozgássérült emberrel?

Figyelt kérdés

indokot is kérekszépen.


és ha lehet a "sérültség" mértékét is határozzátok meg amitől már úgy érzitek,hogy nem menne a dolog.



#mozgás #párkapcsolat #mozgássérült #fogyaték #mozgás fogyaték #paralimpia.
2015. aug. 18. 15:53
 1/10 anonim válasza:
Olyan nincsen,hogy nem menne a dolog.Ha igazán szereted vele maradsz egy életen át.
2015. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igen, nem lenne teljesen kizáró ok, mert felerősíteni az ,, anyai ösztönt" ami nem sajnálat . Bár lehet , hogy nehéz lenne de... azért nem mondom azt hogy teljesen kizárt.

Persze ha annyira súlyos, hogy nem tud semmit csinálni és ülni vagy csak feküdni, azzal már nem. Mert azt már sajnos konkrétan ápolni kell, wcéztetni , etetni, fürdetni, amit a 17 éves kiskamasz énem nem éppen mosolyogva és boldogan csinálna .

2015. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nyilván ha nyaktol lefele le van bénulva akkor nem... de azért mert valaki kerekesszékes vagy művégtagja van még simán összejönnék vele 23F
2015. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

Ha a párom kerülne ilyen helyzetbe kitartanék mellette, de amúgy nem jönnék össze mozgássérült-el. Számomra már egy mű végtag is kicsit bizarr, lehet hogy szemét vagyok, de így van és kész, na tolószékessel meg tuti biztos hogy nem, és nem csak most máskor sem. A szex fontos része a párkapcsolatnak, ami ugye így megoldhatatlan lenne. Jó lehet hogy most sokan azt kívánjátok kerüljek én ilyen helyzetbe és akkor majd megtudom milyen rossz, és hogy senki nem akar engem, de basszus fiatal vagyok, most kell kiélvezni az életet, a páromat gondozni meg majd ráérek 80 évesen is.

20/L

2015. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én nem mennék bele de erről nem a mozgássérült személy tehet hanem én.

én olyan vagyok hogy eléggé szépnek és kedvesnek kell lenni egy lánynak hogy olyan szinten megkedveljem :)

szval a sérülés oka nállam a legminimálisabb dolog is lehet ami maradando ( persze nem hegekről meg ienekről beszéltem hanem mint emlitettem ami gátolja a mozgásba )

meg sokkal felszabaultabb mozgásképes emberekkel tölteni a szabadidőt ... nagyon remélem hogy senkit nem bántottam meg .

nekem ez a véleményem és remélem tudtam segíteni

2016. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Elsőnek igaza van, nekem bnőm epilepsziás és majdnem egy éve vagyok vele :)
2016. jan. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 úgy beszél, mintha rendszeresen velük töltené a szabadidejét, lenne tpaasztalata-ismerete erről, pedig csak előítéletei és prekoncepciói vezérlik.
2016. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 EasyCiS ***** válasza:
81%

Ti betegek vagytok...

Mit ereznetek, ha toloszekesek, akar mozgasserultek lennetek?

Isten ne adja, lehet pont holnap mi is azok leszunk. Mit ereznenk, ha senki sem szeretne velunk osszejonni, csak azert, mert eppen rosszkor voltunk rossz helyen? Attol mert mozgasserult, attol meg ember...

Szomoru :(

2016. febr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
en 17 eves vagyok es mozgasserult.Pontosan olyanok az emberek mint itt nehany egyed.... en mar 5 mutetet megcsinaltam, a poklok poklat ateltem pl h majdnem elvesztettem a labamat... a lanyok undoritoak szoszerint ebben az orszagban az egyik csak baratsagot akar mikor ez egy kifogas arra h mozgasserult vagyok, a masik kerek perec kijelenti h o nem fog gondozni engem...szóval igen ilyen vilagot elunk egy undorito vilagot!En senkinek nem kivanom ezt 17 evesen...sot mar beletorodtem h hiaba vagyok izmos testalkatu attol meg nem lesz senkim,es hiaba van elettapasztalatom ezt a mai lanykak leszarjak!
2016. jún. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én is úgy vagyok, mint egy fenti válaszoló. Ha a mostani párom sérülne meg, kitartanék mellette, de ettől eltekintve én is inkább a teljesen egészséges partner partnerjelölteket preferálom.(na jó a nagyon apró sérülés pl. összenőtt lábujj, vagy kiakadó ízületek még beleférnek, de más nagyon nem) Nem gondolom, hogy ettől szar ember lennék. Van, aki az alapján dönt, hogy mennyire vagy az izmos, mekkora az orrod, vagy milyen színű a szemed. Persze, a belső is fontos, de tetszik, vagy sem, mindenkinél van egy ,,küszöb" a külsőt illetően. Hazudik, aki azt mondja, hogy nála nincs.

20/F

2016. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!