Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak nekem tűnik soknak amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik soknak amit akar?

Figyelt kérdés
1hónapja megismertem egy srácot,még nem találkoztunk ugyan is messze lakik. Jól el tudok vele beszélgetni , nagyon rendes de mostanában nekem úgy tűnik ,hogy egyre többet akar pl. Megkérdezte ,hogy ha találkozunk akkor megfoghatja-e mellem...pettingelni szeretne a moziban és velem aludni...aztán olyanokat kérdez ,hogy szoktam e meztelenül lenni otthon és ,hogy a bugyimról küldjek képet. Eddig ez a téma 3x került szóba,szerintetek ez normális? Tudja ,hogy szűz vagyok és írja ,hogy ha nem akarok erről beszélni akkor szóljak. Kedvelem de amikor erről kezd el írni nekem az sok.....bennem van a hiba? Én 17 ő 18
2015. aug. 21. 18:27
 1/7 anonim válasza:
Hát ezt neked kell eldönteni, hogy tényleg zavar-e. Lehet hogy, csak régen volt lánnyal (vagy még nem volt) és nagyon kíván. Szerintem minden fiúban van egy kis perverzség, ezzel nincs is semmi gond, de ha téged zavar mond meg neki. Szerintem nem benned van a hiba, nekem is volt egy hasonló szitum egy sráccal. Én úgy voltam vele hogy, ha majd ha találkozunk teljesen normális lesz, az is volt nagyon kedveltem, de egy kis idő után érezhető volt hogy ennél többet akar. Sok szexuális célzás és hasonlók, bírtam őt de nagyon zavart, látszott rajta hogy nőt akar. Szóval én megmondtam neki, hogy ez nem fog működni és sajnos vége lett. (néha szoktam arra gondolni hogy lehet meg kellett volna engednem neki, mivel már nem voltam szűz és hátha úgy lesz belőle valami komoly, de azt hiszem jobb így hiszen lehet csak azért volt jó fej velem mert szexelni akart). Tehát csak azt tudom tanácsolni hogy, próbáld megismerni jobban és ha valami nem tetszik ne engedd. Remélem minden rendben lesz :)
2015. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!!:))
2015. aug. 21. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Basszus..ilyenkor annyira sajnálom, hogy én is hímnemű vagyok...az ilyen egyedek miatt.

Ez egy gyökér, én szóba se állnék vele.

2015. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. aug. 21. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez tényleg sok. Még nem is találkoztatok és már ilyenekről beszél? Beteges. 18/F
2015. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem hagyd, csak ki akar használni
2015. aug. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2015. aug. 22. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!