Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy barátom akivel több...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom akivel több mint fél éve együtt vagyok, de már alig találkozunk és alig ír, szerintetek még szeret? A képben van a legjobb fiú barátom, aki belém szeretett, viszont én nem tudom hogy érzek-e iránta valamit? :c Bővebben lent.

Figyelt kérdés

15 leszek a jövő hónapban, a barátom már betöltötte a 15-öt. Február 19-e óta vagyunk együtt, több mint 6 hónapja,én a kezdetektől fogva szerettem,de mostanra mintha elidegenült volna a kapcsolatunk:( Több évig osztálytársam volt általánosban, most egy gimibe megyünk tovább,de csak évfolyamtársak leszünk. 10km-re lakik tőlem, így ritkán találkozunk,általában 1 héten 1/2 alkalommal, akkor is itt a városban sétálunk,de szinte sosem csak ketten vagyunk,hanem több volt osztálytársam, vagy haverom (fiúk) társaságában... A szüleink nem ismerik egymást, de ha ismernék,akkor se engednék meg az egymáshoz való átmenetelt,az ott alvást meg végképp nem.. A lényeg az,hogy már egyre ritkábban találkozunk, és alig beszélünk 1 nap egy-két mondatot,aztán annyi. Mikor a féléves fordulónk volt, találkoztunk, de előző nap nem úgy kérdezte,hogy na,akkor találkozunk holnap 3-kor a templomnál? , hanem úgy hogy: holnap 3-kor legyél a templomnál! Meg tegnap kettőnkön kívül 3 fiú volt velünk csocsózni egy presszóban ( 2 haverom, egyik az exem) ,és mivel 4-en játszottak,én ott ültem egyedül órákon át,és néztem ki a fejemből...Úgy vett a barátom mintha nem is léteznék..Mikor rákérdeztem hogy még szeret-e,azt mondta hogy persze,hogyne szeretne,meg hogy soha nem akar elveszíteni,mert bele is halna.Az emberek bármit mondhatnak, de a tetteik nem mindig a szavaikat tükrözik: ez nála is pont így van..lehet hogy mondja de nem úgy cselekszik. Itt jön a képbe a másik srác.

Van egy legjobb fiú barátom,akivel minden nap órákig beszélünk, nem rég ismerjük egymást, de már mindent tudunk a másikról,stb... A lényeg hogy pár napja bevallotta hogy tetszem neki,és hogy nem akar velem beszélni hogy még jobban megkedveljen, mert tudja, hogy ő fog a padlóra kerülni. Tegnap bevallotta hogy szeret,és nem tudom mit csináljak:( Tetszeni tetszik,meg tényleg nagyon aranyos fiú,helyes is,vicces meg minden,de a barátomat még valamennyire szeretem:( Nem tudom hogy mit tegyek,várok a suliig, meglátom hogy a barátom továbbra is sz*rik-e a fejemre,vagy sem. Ha igen,szakítok vele:(

Egyébként ugyanazon a napon születtek mindketten, régebb óta ismerik egymást, és jóban vannak,szinte legjobb barátok,és mikor ez a fiú a barátomtól megkérdezte hogy mi lenne,ha ő velem összejönne,azt mondta ,hogy rám jobban haragudna mint rá.

ui: A legjobb fiú barátom azt mondta,hogy miért vagyok még mindig a barátommal,ha ő semmibe se vesz, ő pedig értem mindent megtenne:( Olyanokat mond hogy engem kérne karácsonyra, meg mikor egy óráig nem beszéltünk,már elvonási tünetei voltak. Meg azt is mondta hogy ő neki eddig 1-2 lány tetszett, mert ő elég válogatós,és én mégis tetszem neki:( És teljesen összezavarodtam,felfüggesztettem magam facebookról,mondja meg valaki , mit csináljak?:c

tanács?:(

Köszönöm mindenkinek !<3


2015. aug. 27. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Már leírtad magad is. Vársz egy kicsit és ha továbbra is ezt teszi veled a barátod, akkor szakíts vele. Szerintem is ez a helyes.
2015. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondolom,hogy ha így folytatja,nem sok értelme lenne tovább együtt maradnunk..Köszönöm:)
2015. aug. 27. 15:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom,lehet hogy én reagálom túl a dolgot,mármint a barátommal kapcsolatban?.. de azért nem ezt vártam el tőle:/
2015. aug. 27. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha írnál további példákat, hogy mi történt veletek (amivel eltaszít magától) akkor szívesen segítek. (#1 voltam) :)
2015. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pl. Elment buliba nelkulem a kozos baratainkkal, ez nekem persze nem baj,mert engem nem engedtek es ezert o meg miert ne mehetne.. De viszont mikor en talalkoztam a legjobb baratommal,az mar rohadt nagy problema volt..

Elegge kozvetlen kepeket csinalt a bulin az egyik regi szerelmevel,amin en elegge kiakadtam:(

Tobb idot tolt a haverjaival es tobbszor talalkozik veluk mint velem. (Ok is velem egy varosba laknak)

Kb ennyi:)

2015. aug. 27. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Tedd szóvá az ilyeneket. Beszéld meg vele. Ha már betelt a pohár, akkor várj egy kicsit, talán észhez tér, de ha mégsem szakítanotok kell. Mert ha ezt folytatja, megutáltatja magát és nem lesz értelme. Még egy kis időt adhatsz neki. Ha akkor sem változtat, akkor tényleg nincs közös jövőtök. :)
2015. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2015. aug. 31. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!