Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy és mivel próbálkozzak nálla?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy és mivel próbálkozzak nálla?

Figyelt kérdés
Legjobb fiu barátom már fél éve lassan. Nagyon tetszik. Én is tetszik neki vagy legalábbis jó csajnak lát (mert azt mondta tetszem neki de neki több lány is egyszerre szóval szerintem csak jó csaj vagyok a szemében). Azt mondta hogy lehetne több is köztünk mert van esélyem. Arra kért hogy próbálkozzak nálla. Nekem még 1 barátom sem volt eddig és fogalmam sincs hogy lépjek.

2015. aug. 28. 01:54
 1/5 anonim válasza:
100%
Mi az, hogy te próbálkozz? Mondd meg neki, hogy ha szeretne tőled valamit, azért neki kell tennie. A csajozás nem pizzarendelés, hogy házhoz jön :D
2015. aug. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondja túl bizonytalan vagyok. (Köszönöm a választ mindenképpen megmondom hogy én erről mit gondolok!! Igaz...ha akar valamit ő kezdeményezzen ő a fiú és a tapasztaltabb)
2015. aug. 28. 02:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kapd el. ennyi. csókold meg ilyesmi. ha ez nem működik akkor semmi sem fog. ez a helyzet elég egyértelmű...
2015. aug. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 eznemlényeges ***** válasza:
etolsóval értek egyet,de elősször pl. ha sétáltok egymás mellett fogd meg a kezét, öleld meg
2015. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! :) megpròbàlom.
2015. aug. 28. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!