Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok érdemes még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok érdemes még próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Szóval, tavaly suliba volt egy lány aki nagyon tetszett de nem mertem semmit lépni annyira onbizalomhiányos voltam, most se sokkal de úgy érzem jobb, és annyira nem is foglalkoztatott a téma, hogy mindenképp. A gond csak az, hogy a lány végzett nekem pedig még van egy évem és meg szeretném ismerni hátha lehetne tobb is. A kérdés az lenne, hogy, hogy tegyem mert a lány elég komoly és nem adott semmi jelet amiből azt gondolnám talán bejovok neki. Facebookon nem szeretnék írni neki mert úgy nem igazi és nem szeretnék beégni, élőbe pedig nem tudom, hogy fogok vele találkozni mert nem egy helyen lakunk. Valami tanácsot szeretnék kérni, hogy mit lépjek, vagy hagyjam az egészet ha akkor ilyen voltam akkor már nem érdemlem meg?

2015. szept. 2. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

mindenképp találnod kell egy helyzetet hogy beszélgess vele

egy buli vagy egy közös társaság

2015. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom, akkor így még talán lehet esélyem :)
2015. szept. 3. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!