Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondanátok a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Az osztályban csak nekem nem volt még pasim, ami néha elég zavaró tud lenni. Nem is azzal van baj, hogy a többiek barátot keresnek, mert régen is ez volt, akármit mondotok, valamikor kell gyakorolni. Csak hogy az osztályból pont azoknak a lányoknak volt már több barátjuk, akiknek terebélyesebb a fenekük és nagyobb a cicijük. Ezt most csak én túlzom el, vagy tényleg csak olyan lány kell a fiúknak, akik "testileg érettebbek"? Nem tarom magam rondának. (ne jöjjetek azzal hogy nagyképű vagyok, mert amíg az egoista oszttársaim azzal érik el a menőséget, hogy a többieket eltapossák, én segítek nekik, és igen, tényleg van öntudatom) Szóval nem tartom magam csúnyának, viszont nem vagyok olyan kebles típus. (amúgy nekem ezzel sincs bajom, később úgyis megnő) Mielőtt írnátok, hogy akkor csak a természetemmel van baj, (mert már volt rá példa) én barátságosnak tartom magam, és sokat mosolygok, nem szoktam kibeszélni a barátaimat, intelligensnek tartom magam, de ez csak saját vélemény, mivel ti nem ismertek, és igenis jóindulatú vagyok. (Csak most egy kicsit ideges vagyok, ha ilyeneken gondolkozok) Előre is köszi a válaszokat.

2015. szept. 25. 15:03
 1/10 Mokyu! ***** válasza:
A véleményem hogy nem értem mit kellene véleményezni
2015. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat hogy a fiúkkal van-e baj, hogy csak az jó, akinek nagyok a "női adottságai", vagy akármi amit gondolsz erről. Tudod, a vélemény azt jeleni, hogy a saját gondolatod. Ha elolvasol 20 sort, akkor csak van valami véleményed róla... nem hiszem, hogy nem lehet megérteni pár sort.
2015. szept. 25. 15:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon primitív srácok lehetnek, ha csak a testi adottság miatt jöttek össze azokkal a lányokkal, de nem biztos, hogy ez tényleg így van. Lehet, hogy esztétikus egy kerekebb mell vagy fenék, de nálam párkapcsolat szempontjából lényegtelen.

Ezek a srácok lehet nem érnek fel a te "szinteddel", így lehet, hogy nehezebben találsz barátot.

Szerintem te intelligens lányként minőségibb srácot fogsz találni, lehet kevesebbet, de az a kapcsolat legalább normális lesz. Ellentétben az egoista pi.csákéival.

Neked megéri egy normálisabb srácra várni.


Egyébként hány éves vagy?

2015. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
elég szomorú lehet, hogy 14 évesen engem ezek érdekelnek, de ja. 14 éves vagyok
2015. szept. 25. 16:18
 5/10 anonim ***** válasza:

nem tudom,hogy hányéves vagy de a nagy cici+segg álltalában addig jön be a fiuknak amig csak csajt akarnak,azt viszont nem tudják,hogy mit kezdjenek velűk(persze dugni de az több mint,hogy beteszem és huzigatom).

Aztán kialakul az élete,és úgy szépen lassan rádöbben,hogy egy nő/lány több mint pina+cici+segg.

és arra is rájön,hogy neki milyen csaj kell mert bizony van ebben is csorda ösztön:vékony,de nagy dudáju,szöke kékszem,stb. mert a többieknek ilyen van.

Szerintem kicsit túl reagélod,bár azért fura,hogy csak te vagy szingli. szoktál te ismerkedni az iskolán kívül?

2015. szept. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A véleményem hogy a nagy mellektől hánynom kell. Nekem az arányos jön be, szal ez már nem gond. Ha nem síkság vagy, akkor nincs gond. Csak gyakorlásra meg ne akarj barátot. Össze fog jönni neked is előbb-utóbb.
2015. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha már az előző válaszoló ilyen stílusban fejtette ki a véleményét: nekem meg világ életemben a kis mellektől kellett hánynom. Ettől függetlenül te is biztos párodra találsz rövidesen. Lehet te is túl nagy igényeket támasztasz.
2015. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, például én a jó kis rázkódós popsikat szeretem, az se árt ha nagy. :) Mell mániás annyira nem vagyok, abból inkább a közepes jöhet. Legyen akkora, hogy kényelmes tudjam szopogatni a mellbimbót, meg a jól rátudjak cuppanni a számmal.
2015. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Röviden a véleményem:

14 évesen meglepően éretten látod a világot! Tetszik, hogy - végre - szinte nincs is helyesírási hibád, ami igényességre utal amellett, hogy a stílusod is kiforrottnak látszik.

Nyilván - ha a stílus: maga az ember - ez sok korodbéli srácnak megugorhatatlan mércének számít.

A testi adottságoknak is van szerepe a pár kiválasztásánál, de ezt nem kell túldimenzionálni!

Most még szellemileg, lelkileg érettebb vagy a testednél, de 1-2 éven belül - ha a tested (melled) mérete felzárkózik a szellemi szintedhez - azon kevés csajok egyike leszel, akik nem csak külsőleg (látványra) szexbombák, hanem a lelkiek is ugyanolyan egyediek, ritkák, kidolgozottak - s ezért értékesek is!

A korodbéli fiúk védelmére mondanám: most indul meg bennük az igazi hormon-bomba, és még a leg-értelmesebbjének is elveszi az eszét a szexuális vágy szorítása - és erről nem igen tehetnek...:) Így náluk elsődleges szempont a nemi jellegek túlhangsúlyozása; egy duzzadó kebel kihívás (felhívás) mindegyiknek - és teljesen érdektelen számukra, hogy a keblek tulajdonosa esetleg analfabéta...:)

Ez így természetes is!

Te meg várj egy kicsit türelmesen, nem maradsz le semmiről, lesz még időd bőven mindent bepótolni!

(sokszor volt már olyanra példa, hogy egy 16 éves lány mint egy gyalult deszka, és aztán robbanás-szerűen 2 év alatt az Alpokat telepítette a mellkasára...:)

2015. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ 9-es!:))
2015. okt. 5. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!