Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van értelme egy olyan kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol nem ismerjük egymást, de majd fogunk találkozni egymással?

Figyelt kérdés
Askon megismertem egy fiút, mindketten tetszünk egymásnak. Nem találkoztunk még, meg nem is annyira ismerjük egymást. Tegnap megkérdezte, hogy "szeretném-e hogy együtt legyünk vagy sem?", én meggondolatlanul mondtam h 'igen'. 5 óra után elmondtam neki, hogy kezdjünk mindent az elejéről (ismerkedés, találkozás) és majd eldől hogy összejövünk-e vagy sem. De attól még írhatok neki. Éjszaka csak úgy felkeltem, ő jutott az eszembe, éjszaka vele álmodtam, majd amikor most reggel felkeltem, hiányérzetem lett..Azt éreztem hogy hiányzik. Most meg nem tudom elfelejteni. Segítsetek!! Rosszul döntöttem, hogy megírtam neki h kezdjünk mindent az elejéről, stb.? (+ban kellemetlenül is éreztem magamat, és rosszul is voltam)

2015. szept. 26. 09:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, kihagytam még azt, hogy azt is mondta hogy ha hazajön Spanyolból, akkor tudnánk találkozni. De még ő 3 hétig itthon van.
2015. szept. 26. 09:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne érne meg egy próbát? Persze addig nyilván nem fogtok járni, amíg nem találkoztok, max azt mondjátok, de nem fog annak számítani.
2015. szept. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor rosszul döntöttem:( Mondta, hogy nehezen lesz szerelmes a sok csalódástól. Mit tegyek ilyenkor? Hogy csináljam vissza? Mit mondjak neki? Mert már szerintem ez is cink hogy össze-vissza mondok neki mindent. Meg nem is úgy tekint rám, mint eddig.
2015. szept. 26. 09:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Megér egy próbát, de előtte tali.
2015. szept. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha nem ad 2. esélyt, akkor felejtsem el? Igazából én attól félek, hogy csalódás és átverés lesz a vége, de nekem nemsokára felvételi (jan.16), és ő meg szilveszterkor v tavasszal jön vissza. Bár azt írta, hogy nem tekint rám az exeként, cuki és szép lány vagyok továbbra is
2015. szept. 26. 10:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor mi a gond, ha azt írta, amikor hazajön, tudtok találkozni? Lehet,nem is fog tetszeni,ha meglátod. Ne éljed bele magad semmibe. És tényleg előbb élőben kell találkozni, meglátni, hogy hogyan tudod megértetni magad vele, mennyire egyezik az érdeklődési körötök, tudtok-e jóízűt beszélgetni, mennyire vagytok egy hullámhosszon.
2015. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!