Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Együtt vagyok egy nálam 10...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandi Vanin kérdése:

Együtt vagyok egy nálam 10 évvel idősebb sráccal. Szeretem őt nagyon ő is engem de az anyámnak nem tetszik ez a kapcsolat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. szept. 27. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? az én barátom is 10 évvel idősebb nálam. ha gondolod írhatsz privit.
2015. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha tini vagy, akkor szokj hozzá, hogy anyud nem lesz odáig ezért a kapcsiért, de később majd odaköltözhetsz hozzá, meg anyud majd meg is békél. Hát, hogyha majd látja, hogy a lánya boldog azzal, akivel együtt van, amikor már nagyok vagytok is, talán csak elfogadja, de ha nem, akkor is, talán lesz lehetőség elköltöznöd, hogy ne bántson miatta.
2015. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Írj rám ha gondolod az én barátom 25 évvel idősebb nálam... Beszélgethetünk hátha tudok segíteni :)
2015. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. amúgy hidd el nekem sem örültek... bár az én kapcsolatom nem komoly vele, el se mondtam sokáig. egyszer véletlen apa előtt szóltam el magam. nem volt odáig meg vissza...
2015. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha srácnak nevezi akkor ő 8 éves akivel jár pedig 18. Nekem se tetszene, el is vitetném a gyereket a sittre amint lehetőség adódna rá.
2015. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább anyukádhoz illene az a férfi.
2015. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Írj rám ha gondolod az én barátom 25 évvel idősebb nálam"


Azt a .... :O :O :O


El se tudom képzelni az meg hogy megy, melyiktek a nagyobb marha.


15-40

20-45


HOGY ?

2015. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
3. vagyok :D már egy éve együtt vagyunk
2015. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó, hogy a felhasználó neved a saját neved, így tudtam tájékozódni....:)

Anyádnak igaza van.

De nyugi, ez a kapcsolat úgy sem lesz tartós.

2015. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!