Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szakítsak vele?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele? Sosincs rám ideje. (légyszi olvassatok bele)

Figyelt kérdés

17F

A barátnőm 16L

3 hónapja vagyunk együtt.

Nyáron még jó volt.aztán jött az iskola időszak és egyre kevesebbet találkozunk.

Volt hogy egy hónapig nem is láttuk egymást.

Ő alig ír,nem is hív meg semmi,találkozót se beszél le igazán.Szinte mindig én vagyok az aki ezeket a dolgokat csinálja.

Aztán múltkor mikor kirobbant belőlem minden hogy alig ír,meg szinte nem is találkozunk,olyan mintha nem is lennénk együtt,akkor azzal mentegetozott hogy nem tehet róla hogy sok a dolga meg hogy akkor többet fog foglalkozni velem.kb semmi se változott.

Angolra,németre jár,edzeni meg ilyenek.De nemhiszem el hogy nincs egy szabad perce se dobni egy sziát.Meg ha még néha napján ír is az nekem egyáltalán nem elég.

Mondta hogy jövőre nyáron se lesz szabad mer érettségire készül meg minden.

Múltkor mikor félreértette azt hogy mikor találkozzunk.kérdezte hol vagyok.mondom neki otthon.De nem ilyenkorra beszéltük meg.

Mikor már elkészültem.majdnem indultam a buszra írtam neki hogy akkor megyek.erre ő: már nem akarok visszamenni a városba,az plusz idő stb.

Na aztán ki is akadtam rá.

Meg mondtam neki hogy iskola után találkozzunk erre:neked 7 órád van nekem 6,ez így sehogy se lenne jó.

Fordított esetben én simán várnék 1 órát.

Meg van hogy írok neki,fent van de csak órákkal később,van mikor következő nap válaszol.Meg mondja hogy elmegy edzeni majd ír.2 óra múlva írt is.Utána mondja tanulnia kell majd este ír.23kor írt is mikor én már pont feküdtem.és akkor aztán mondta hogy akkor holnap beszéljünk.

Hát mondom magamba fa.sza vagy baz.dmeg.De elég sokszor van ilyen.

Meg ez van tanulásnal is hogy nem képes velem találkozni azér mer tanulnia kell.

És ezt már én nem bírom.nekem nem elég havi 1-2 találkozás mikor csak 30 km-re lakunk egymástól.

Aztán mikor mondom neki ezeket mindig mentegetőzik.hogy változni fog,meg hogy nem tehet ő erről stb.

Van egy lány osztálytársam aki koleszos így elég rossz az időbeosztása de vele többet találkozok iskolán kívül mint a barátnőmmel.ő még a mozizást a barátnőivel is elhalasztotta azér hogy találkozzunk.Valami ilyesmit kéne egy kapcsolatban is.nem félredobni a másikat egy fontosabb dolog miatt.

De én szeretem,csak neki nincs rám ideje.

És én már annak a határán vagyok hogy szakítsak vele, és keressek olyan lányt akinek van rám ideje mer ez így nem mehet tovább.

Ti mit gondoltok?



2015. okt. 15. 18:16
 1/4 Forever :3 válasza:
hm... ez igen nehéz helyzet,valóban. Ha szereted semmiképpen ne szakíts vele. Inkább azt kellene megtudnod hogy ő szeret e még téged. Próbálj meg vele erről többet beszélni (tudom hogy ,,könnyű azt mondani") Elmehetnél egyszer mondjuk a sulija elé vagy ilyenek. De ha már belefáradtál ebbe, és már nem érzed azt hogy tovább tudnád csinálni, beszéld meg vele, és együtt eldöntitek hogy mi legyen tovább. Sok sikert, és ne add fel!
2015. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tanulás számára most a legfontosabb sajnos az eszét használja amikor a szivét kéne. HA neked most mindenképpen egy szerető odafigyelő társra van szükséged akkor sávot kell váltanod mert itt elakadás van, annyira azért nem gondolja komolyan ezt a kapcsolat dolgot mint te lássuk be
2015. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen korban tényleg fontos a tanulás. Találkozzatok hétvégén. Mondjuk vasárnap általában nem szoktak tanulni vagy edzeni.
2015. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül mi történt?
2015. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!