Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha nincs közös...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nincs közös témánk barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Már több mint két hónapja vagyunk együtt de már vagy több mint fél éve ismerem és eddig nem volt semmi problémánk a beszélgetéssel kapcsolatban. Mindig órákon keresztül tudtunk beszélni mindenféléről. Nemrég viszont észrevettem hogy facebookon meg néha még élőben sem tudok mit mondani neki és félek mert nem akarom elveszíteni én nagyon szeretem és szerintem ő is engem de egyszerűen nem tudok mit mondani neki. Lehet azért van mert minden nap találkozunk? Segítsetek légyszíves :)

16/F


2015. okt. 20. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok erre gyógyírt mondani. Nálunk is ugyanez a probléma :/
2015. okt. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy idő után ez természetes, a közös témákat már megbeszéltétek, szóval marad az, hogy milyen napod volt stb. Emellett olvasgass neten, tájékozódj pár dologról és hátha találsz még új témát, igazából bármiről lehet.
2015. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nézzétek meg a Szerb Filmet
2015. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy kefeld meg
2015. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!