Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnam bebizonyitani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam bebizonyitani a baratomnak hogy sohasem csalnam meg es megbizhat bennem?

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod bebizonyítani ezt neki? Egy kapcsolat alapja a bizalom, ha ez részéről hiányzik akkor ott probléma van. Persze az is kérdéses, hogy adtál-e erre okot. Egyébként meg szerintem mondagasd neki sokszor hogy mennyi szereted, ezt habgoztathatod társaságban is, a lényeg hogy érezze a törődést és a szeretetet.
2015. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat regebben megcsalta a volt baratnoje talan ez is lehet egy ok . Miota elkezdodott a suli es nem tudunk egyutt kenni a nap 24 orajaban igy fel hogy en csavargok es mas fiuval vagyok es megcsalom . Hat regebben nem meseltem el a multamat mert szegyeltem es hazudtam o pedig kideritette ezeket a dolgokat rairt exeimre megilyenek ... allandoam nyomozgatott nem ertette meg hogy nekem ez egy fajo pont es nem akarok rola beszelni mar az elso nap es ez nem tetszett neki es gondolom mar itt is megtorott a bizalom . Es azt mondta hogy hiaba mondom hogy szeretem meg barmi azok csak szavak... be kell bizonyitanom neki
2015. okt. 20. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Akkor bizalom probléma van. Szerintem ezt megkellene beszélned vele minél előbb. Az én barátom bármikor belenézhet a telefonomba mert nincs benne semmi titkos, de mégsem teszi mert én se szoktam az övébe kutatni. Ezt a privát szférát megkell hagyni mindenkinek.

Én nem tudnám elviselni, ha nyomozgatna utánam. Az volt kapcsolatokat pedig nem firtatjuk, az a múlt mi pedig a jelenben élünk :)

Beszéljétek meg mindenképpen ;)

2015. okt. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nala ez a baj hogy nem tud tullepni a multamon egyaltalan es nagyon zavarja folyton a telomat nezegeti tudja a jelszomat en pedig nem tudom nem is kertem el mert megbizok benne ..mar egy csomoszor megbeszeltuk de elvileg en nem valtozok es kb en vagyok a hibas hogy nem tud megbizni bennem :(
2015. okt. 21. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!