Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tegyem elviselhetőbbé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem elviselhetőbbé a párom számára, hogy gyakran találkozom az exemmel?

Figyelt kérdés
4hónapja van egy barátom, nagyon jól kijövünk, sosem féltékenykedik, de az utóbbi időben észrevettem, hogy nagyon zavarja, hogy sokat találkozom egy nagyon jó barátommal, aki az exem. A történethez hozzáad egy pluszt, hogy azzal az exemmel veszítettem el a szüzességem, és ő volt az első nagy szerelmem. Fordított esetben kikaparnám a lány szemét. Tudom, jó lenne, ha nem találkoznánk többet, (az exemmel) de különleges kapcsolat van köztünk (nem romantikus, inkább testvéri). Van bármi módszer arra, hogy (az elhallgatáson kívül, nem akarok 'hazudni') könnyebben emészthetővé tegyem ezt a barátságot a párom számára? 18/L

2015. okt. 21. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nincs! Nem találkozol vele és kész!!!
2015. okt. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne találkozz vele.

Ha ennyire kötődtök egymáshoz, akkor ez nem sima barátság. Mindig benne van, hogy kibékülhettek.

Nekem is van olyan exem, akivel nem haragban váltam el, jóban vagyunk. De nem járunk össze direkt rendszeresen.

2015. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jelen esetben a barátod vágjon ki a 10. emeletről?

- Ne találkozz vele! Ha szoros a kapcsolat a volt barátoddal, akkor az eleve nem barátság!

- Tanuld meg.. szerelem után ritkán van "barátság", de ott is az egyik fél mindig többet fog érezni, s ahogy az előttem író is megemlítette, mindig benne lesz, hogy lehet kibékültök..

Ne legyél f*ck logicos! ...

2015. okt. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
En is azt tanacsolom hogy ne talalkozzatok, ez nem baratsag, habem vonzalom, ahogy te is irtad. Ha szereted a parod, akkor ez nem aldozat a reszedrol fele, ha meg nem akkor en ugy gondolom, hogy jobb le ne elobb szakitanotok, mint kesobb, mert idovel ez a helyzet szamara csak rosszabb lesz.
2015. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!