Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Menyire elfogadott dolog, egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyire elfogadott dolog, egy 23éves fiú 15éves lányt szeret? Mások mit szólnak vagy mondanának rá?

Figyelt kérdés

2015. okt. 24. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ebben az életszakaszban nagyon nagy a korkülönbség. 15 éves lány szinte még gyerek. Szerintem gáz, és ha az én lányom jönne össze egy 23 éves fiúval, nagyon nem örülnék.
2015. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Én azt ,hogy a 23 éves "fiú" (fiú?? férfi!) életképtelen és és korabeli nők/lányok helyett inkább 10-en éves csajokkal kezd ki.
2015. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fura. 15 éves még gyerek, akkor is, ha már úgy öltözik, meg annyinak néz ki, mint egy 25 éves.

De egyébként a lány szülein kívül másnak nincs köze hozzá.

2015. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én elhajtanálak a lányomtól, az biztos.
2015. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Elfogadottnak elfogadott, mert manapság már se a szülők, se a Jóisten nem tud beleszólni abba, hogy gyerekkorú lányok felnőttként akarnak viselkedni, és a pasiknak ez tetszik is. Szerintem beteg dolog egyrészt a srác részéről, hogy egy gyereket szed össze, mert nőt nem talál, másrészt a kiscsaj részéről is, hogy ennyire nem bír magával, hogy majdnem 10 évvel idősebb pasikkal kezd. És ugye ők már ahhoz is bőven felnőttnek érzik magukat, hogy szexeljenek. Amitől még betegebb az egész. De mondom, ma már 12 éves lányoknak pasijuk van, és ki is posztolják a fészbukra a csókolózós képeiket. És senki ne merjen rájuk egy rossz szót se szólni, mert ők azt csinálnak, amit akarnak. 15 évesen meg aztán főleg. Pasik, bulik, pia, cigi, tetoválás, pc, stb... amikkel semmi gond nem lenne. Mondjuk 18 éves kor felett. De már ilyenek a lányok. 14 évesen 18-nak érzik magukat, és 20-nak néznek ki. És mindent megengednek maguknak. Az öregebb pasikat is. Pláne, mikor a hormonjaiktól behülyülnek, és előadják, hogy márpedig ez igaz szerelem, és hadd legyenek boldogok, miért lenne ezzel bármi baj. Lósz*rt igaz szerelem, a pasi perverz és dugni akar, a naiv kislány meg nem kéreti magát, mert "szerelmes". Aztán majd jön a sírás, hogy el lett hagyva, vagy viszket az alfele, esetleg terhes...
2015. okt. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én......én akartam valamit írni, de az 5-ös válaszoló teljesen jól leírta az igazságot...
2015. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: Ez csak nagyon gáz családokban megy így.
2015. okt. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!