Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmmel sexuális probléma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel sexuális probléma merült fel?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 4hónapja vagyunk együtt, egybe is költöztünk 2hónapja. A véleményetek szeretném kérni, hogy mi lehet a baj...

A sexuális életünk nagyszerü, de elég ritka. A kapcsolat eleje óta elég ritka a sex közöttünk, néha 2naponta, de néha csak 4-5naponta. Az utóbbi szokott lenni sürübben.

A tudtára adtam már, hogy Nekem ez kevés sajnos. Le ültünk és próbáltam megbeszélni Vele. Viszont Ő arra hivatkozik, hogy fáradt, most nincs kedve, rá kell hangólnia magát stb.. Különböző módokon próbáltam már elcsábitani, volt hogy kedveskedve, volt hogy romantikázva, de volt már durvábban is...

de ha Ő "nem mondja hogy ok" akkor egyszerüen nem engedi..

Nem értem, hogy ez miért lehet Nála. Létezhet, hogy egy Lánynak ilyen ritkán kivánja meg a párját? Jobban csak én szoktam kezdeményezni :/

Ti hogy vagytok ezzel? Szerintem a sex igen komoly dolog egy párkapcsolati életben.



2015. okt. 24. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A nők is igénylik a szexet (úgy mondom, hogy nő vagyok, so higgy nekem xd), de bizonyos lányok kevesebbszer, mint az átlag. Amúgy nem tudom mit rísz, hogy 2 naponta, vagy 4-5, mi hetente, másfél hetente szoktunk. :"D Amúgy szerintem ne nagyon hánytorgasd sokat, hogy neked ez nem elég. Egy idő után valóban elég irritáló és olyan, mintha csak arra kellene. Tudom milyen szar, amikor minden nap szeretnéd, de nincs lehetőséged rá, viszont néha csak úgy, mindenféle következmény (gondolok ez alatt a szexre) csinálhatnátok programokat. Ma nem vagyok a toppon fogalmazás terén. xd Én is sokszor kívánom meg, de naponta... Hát nem azért, de szerintem elég unalmas lenne. Ráadásul úgy nincs benne semmi különleges. Az 5 nap pont egészséges, nem tudom miért vagy úgy oda. :"D Arra az időre, ha kangörcseid lennének, találkozz a veled egykorú 2 másik barátnőddel.
2015. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint a férfiak korai szakaszban 3-5 szexet kívánnak naponta! A nők ha kielégülnek, beérik 2-3 naponta. Szerencsétlenebb helyzetben egy bikához 15 tehén kellene hogy a dolgok egyensúlyba kerüljenek!

Én 60 vagyok az 50 -es barátnőmmel heti 1-2-3 alkalommal vagyok együtt. Nekem több kellene, de neki ennyi elég!

Hétvégén előfordul, hogy egy nap reggel is este is sámfázunk! De azért nem rendszeres!

2015. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet, de itt azt is érzem hogy nem kiván eléggé.

Volt hogy az exével nemrégen találkozott. Annyit mondott h csak haverok és ritkán találkozgatnak. Viszont kapott tőle vörös rózsát is. Ezen én kiakadtam, de bizonygatta hogy csak haverok. Én úgy érzem, hogy van a kettő között összefüggés. Hiába ülök le Vele beszélni, azt bizonygatja hogy nincs semmi köztük. De eltitkolta eddig is, hogy találkoznak, arra is utólag jöttem rá. Persze van még pár dolog, amiben nem mondott igazat, majd utána kiderült hogy máhogy volt.

2015. okt. 26. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!