Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sulis párkapcsolatok hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sulis párkapcsolatok hogy alakulhatnak ki a legkönnyebben?

Figyelt kérdés

mármint amikor a pár mind a két fele egy suliba, de nem egy osztályba jár

esetleg az egyikuk idosebb 1 évvel


nektek már volt ilyen kapcsolatotok?

ha igen, akkor hogy ment?



2015. okt. 26. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Rosszul
2015. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem de az osztály társamnak sehogy
2015. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szentem lehetséges,csak attól függ h milyen a jellemetek

írnál magatokról?

2015. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!:)

Ez attól is függ, hogy hány évesek vagytok, és mennyire tudjátok kezelni a problémákat.

Nekem például rengeteg ismerősöm járt egy sulin belül, sőt, voltak már 2-3 éves osztálykapcsolatok is.

Barátnőmnek volt ilyen kapcsolata, ők gólyabálon ismerkedtek meg, azóta beszélgettek facebookon, köszöngettek egymásnak, és beszélgettek szünetekben. Később pedig összejöttek, és lassan 1,5 éve járnak.

2015. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
O 10.-es, én 9. :)
2015. nov. 24. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!