Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskunhalasi Sanyika kérdése:

Szerintetek van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok közös dolog van bennünk. Kiegészitjük egymást .Naponta gondotviselünk a másik érzéseiről . Meghallgat és én viszonzom . Több van köztünk mint barátság ,de kevesebb mint szerelem . Nagyon szeretem őt , és ő is hasonló képpen érez .Azt mondja imád a közelemben lenni és ez velem sincs másképpen. Mindent megtudunk beszélni ,és úgy érzem hosszú távon is képes lennék igy élni,de nem vagyunk szerelmesek egymásba . Mit tegyek ?

2015. nov. 16. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha imadtok egymas kozeleben lenni, akkor ennek itt van vege. Semmi ertelme folytatni.
2015. nov. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még lehettek szerelmesek, de sajnos ilyenkor általában csak az egyik lesz szerelmes - vagy egyik sem.

Inkább barátkozzatok.

2015. nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ezt hívják barátzónának. Ha talál magának egy szerelmet akkor jó hosszasan fog róla mesélni neked, hogy mennyire nagyon szereti és el fogja várni tőled, hogy te is örülj az ő örömének.

Ha szerelmes vagy belé, akkor törj ki a zónából. Vallj szerelmet, kérdezd meg ő tudna-e szeretni, vagy nem tudom... tini-romantikusan adj elő valamit.

Vagy összejön, vagy elszúrod. De mindenképp elkerülöd az első részben leírtakat.

2015. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!