Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt barátnőmmel beszéltem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőmmel beszéltem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja már nem beszéltem a volt barátnőmmel, pontosabban amióta szakítottunk én azért még mindig szeretem, ő már túl lépett rajtam. Egyik nap facebookon írtam neki, hogy hogy van és olyan bőszavú meg kedves volt mint amikor még ismerkedtünk és mondta, hogy aranyos vagyok, hogy írtam és máskor is írjak neki nyugodtan ha gondolom, még megjegyezte, hogy még mindig nincs ötlete, hogy miért írtam neki. Többször is megjegyezte, hogy örül, hogy boldog vagyok és maradjon is így meg minden nagyon sokáig beszélgettünk és úgy dőlt belőlünk minden ami egymással történt az elmúlt hónapok alatt, hogy csak na. Ez így ilyen volt barát/barátnős dolognál normális?:D Esetleg még reménykedhetek, hogy hiányzok neki? (Ő nem olyan típus, hogy írna ha hiányzok neki, elég makacs.) Erre nyilván ő tudja a választ, de érdekelne azért más véleménye is, tőle meg még nem merem megkérdezni.
2015. nov. 17. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér:)) én drukkolok neked!
2015. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 próbát megér mindenképp
2015. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is arra szeretném rávenni magam egy ideje, hogy írjak a volt barátnőmnek, mert még én is szeretem őt :/ Esetleg tudnál mondani egy-két tippet privátba?
2015. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3* as én is így vagyok ezzel de én már lehet elkéstem mert lehet van már pasija,azért egyszer lehet én is próbálok vele beszélni
2015. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kedvesek vagytok, köszönöm :)
2015. nov. 19. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!