Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudnátok segíteni? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
19/f vagyok kb 3 hónapja szakítottam barátnőmmel, és egyszerűen nem bírom feldolgozni, ő az első barátnőm, de előtte voltak lányok, és szégyellem be vallani, de nem megy csak magamat okolom, h elrontottam, pedig lett volna esély h legalább helyre hozzam, folyton rá gondolok, idáig reménykedtem hogy hátha van valami módja, vagy majd megkeres, de ahogy megnéztem a képeinket rájöttem arra, h 3 hónap már eltelt, törölt/tiltott gondolom a közös képeinket stb.-t is a leghosszabb idő h nem besztéltünk kb 1,5-2 hét volt, és azt érzem h tényleg kampo az egész. Csak az a gond, h nem bírom felfogni, nem jut el az agyamig, és h csak így egyik pillanatról a másikra vége, és h nincs. Mit tegyek? Felnőtt ember létemre szégyellem, h így vagyok..
2015. nov. 24. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld ki magadból!Úgy sokkal könnyebb lesz!
2015. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Feldolgozni szeretnéd és elfelejteni, vagy visszaszerezni?

Ha elfelejteni, akkor menj a barátaiddal moziba, bulizni, stb. Ismerkedj másokkal, nem muszáj röhtön új kapcsolatba menekülnöd, tényleg csak ismerkedj.

Ha pedig visszaszerezni, akkor írj rám, mert sok tapasztalatom van ilyen téren.

L

2015. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit sírsz ? Nem kellett volna elrontani, nem ? Majd legközelebb gondolkozol.
2015. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első kapcsolatom jó h nincs benne nagy tapasztalatom. De mint ahogy látod bár nem sokra megyek vele de megbántam.
2015. nov. 24. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy nagykorú vagy még nem vagy "felnőtt ember", hidd el az élet majd megedz, és lesz ez még így sem. Anyám szokta mindig ezt mondani amikor sírtam valami kis hülyeség miatt és így utólag visszagondolva, tényleg minden apróság volt. Élvezd ki hogy most nincs senkit, kockulj, bulizz, sportolj, vagy csináld amit szeretsz és amire kevesebb idő jutna egy barátnő mellett. Ne hajszold a szerelmet, és ne siránkozz a múlton, akkor fog elérni a boldogság amikor nem is számítasz rá.
2015. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!