Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy ne legyen vége?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyen vége?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Fél éve vagyunk együtt barátnőmmel. Sajnos távkapcsban élünk. Nagyon szeretem...Ő a mindenem. De egy pár hete max egy hónapja fel tűnt, hogy nem olyan mint régebben. Szomorú, depressziós, alig beszélünk. Amikor együtt vagyunk se olyan mint régen. Ha kérdeztem tőle mi a baj azt mondta, hogy semmi. De kicsit erőszakosabb voltam és ki szedtem belőle. Azt mondta, hogy azért nem ír vissza sokat mert úgy érzi nincs miről beszélünk. Ugye ez érthető valamilyen szinten a távkapcs miatt, de ezelőtt nem volt semmi ilyen gondunk. A semmiről is el tudunk beszélgetni órákat. Nagyon félek, hogy már nem szeret és el hagy. Mit tegyek? Hogyan hozzam helyre?

Nektek van valami tapasztalatotok hasonló esetekből? Illetve van köztetek olyan,aki távkapcsban él? Ha van mik a tapasztalatok?

Nagyon imádom...segítsetek kérlek.

Köszönöm 19/F



2015. dec. 8. 12:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Mivel nem kicsi a táv és még mind ketten suliba járunk így sajnos nem tudok mindig rohanni hozzá ha van valami gond...
2015. dec. 8. 12:35
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz lehet így, hiszen a távkapcsolatok többsége sajnos nem működik még idősebb korban sem, amikor már teljesen lefoglal a munka, család.

Gondold el, hogy szeret téged, de nem vagy az élete része, hiszen amik történnek vele nap mint nap, azokban te nem vehetsz részt, nem várod meg a suli előtt, mint gondolom sok más lány barátját megvárja a párja, nem tudtok összebújva sétálni, vagy beülni valahova, iszonyú magányos lehet így. Nagyon kevés ember érett egy ilyen dologra, akit szeretünk, azt szeretjük a közelünkben tudni. Kicsit vagy is neki meg nem is és gondolom ezért van, hogy elhidegült tőled. Nyilván vannak a környezetében fiúk, akik akár udvarolnak is neki és bár téged szeret, de szüksége lenne valakire, aki mindig mellette van.

Kérdezz rá ezekre a dolgokra, hogy tudnátok többet találkozni,vagy akár hétvégét együtt tölteni, jön a téli szünet is, hátha ez javítana a helyzeten. Ha nagyon nem akarja, akkor sajnos el kell őt engedned és elfogadnod, hogy talán később, pár év múlva újra működhet a dolog.

2015. dec. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat az egyik legnehezebb párkapcsolati forma. Ahogy írták, sokan felnőtt korban X gyerekkel se tudják rendesen kezelni, amikor pl. külföldön van a család fele. Ez fiatalon még sokkal sokkal nehezebb, hiszen nem erre van szüksége egy egészséges embernek.
2015. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A téli szünetet együtt fogjuk tölteni:)

Beszéltünk már róla...és ő is nagyon szeret engem. Ez, hogy el hidegült tőlem tudom. De nem akarjuk megszakítani a kapcsolatunkat mert imádjuk egymást és közös jövőt tervezünk:)

Jövő májusban végzek a sulival és szeretnék közelebb költözni hozzá. A szakmám szempontjából is jobb az a térség ahol Ő lakik. Már csak egy fél évet kell ki húznunk így. Aztán a földi mennyországot adom meg Neki. Úgy érzem Ő az igazi.

Vannak srácok akik bókolnak Neki de kitart mellettem. Érzem, hogy igazán szeret Ő is.

2015. dec. 8. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátnőd hány éves, mekkora a táv, milyen időközönként találkoztok? Ez elég fontos.
2015. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ő 16

Első nagy szerelme a mi kapcsolatunk

Ő Budapesten lakik én Debrecenben. 2-3 hetente találkozunk. ha tudunk sűrűbben.

2015. dec. 8. 17:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Korához képest nagyon érett...sokkal komolyabb mint a vele egy idősek...sőt még néhány velem egy idős ismerősömtől is komolyabb a felfogása
2015. dec. 8. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!