Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért érzem normálisnak, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem normálisnak, ha 14 évesen szűz vagyok? L

Figyelt kérdés

Az osztályunkban 3 db 14-15 éves lány is meg lett rakva, többség meg már 1 év múlva el akarja veszteni a szüzességét. De miért jó ez?? Persze, a szex biztos jó, meg minden, de miért? 14-15 éves lányoknak szerintem nem ezzel kéne foglalkoznia.

Amúgy a város legjobb gimnáziumba járok, de egy ilyen k.urvákkal teli évfolyamot sem láttam, mint a mostani kilencedik.



2015. dec. 8. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem normálisak... Ne foglalkozz velük, majd megszívják, de te ne kövesd a példájukat
2015. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Mert normális. Mindenki akkor veszíti el, amikor jónak érzi. Van aki megvárja, hogy szerelemből veszítse el, és van aki inkább a hamarabb, és többet híve.
2015. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"Miért érzem normálisnak, ha 14 évesen szűz vagyok?" talán mert ez a normális :)


Amúgy ne akard őket megérteni, ráérsz te majd legalább 2-3 év múlva ezzel foglalkozni :)

2015. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hali en is 14 vagyok es oszinten szolva egyaltalan nem jutott eszembe hogy en ennyi idosen barkivel is lefekudjek. Sot teljesen kizartnak tartom. Es en azt mondom hogy ba**ki ez a normalis emberek. :D Boven megeri ra varni es ne erdekeljen mit gondolnak masok,mert egyaltalan nem ugy van az elet ahogy azt ok elkepzelik... Mindenen hamar tul akarnak esni. Es mivan ha veletlen 15 evesen valaki teherbe esik? Na? Akkor ki a ciki meg a gaz es ki a hulye aki meg szuz? ;) 14/L
2015. dec. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Annak a kellene a normális lenni,hogy egy lány 14 évesen még szűz. Ezek az osztály- és évfolyamtársaid kurväpalánták.
2015. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ennek kéne a normálisnak lenni..Nem azt mondom, hogy lehetetlen, hogy valaki ennyi idősen megtalálja azt akivel megtenné, hosszan együtt voltak előtte és tökéletes a bizalom. Mert ilyen esetben teljesen rendben van ilyen idősen is. De szerintem itt a legtöbb esetben nem erről van szó, ami elég szomorú. És normális 14 évesen, sőt 18 stb évesen is szűznek lenni, ez nem korhoz kötött dolog és legfőképp mindenkinek a magánügye.
2015. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy "megrakták" őket, lehet, hogy csak úgy mondják. Kiváncsiságból a rosszlanyok.hu-n, ahol krvák hirdetnek, megnéztem a 18 éves ribik adatlapjait, hogy mikor veszítették el, és nem nagyon van, aki 14 évesen... Jellemző a 16, 17 év. Pedig ők lazábban kezelik ezt a kérdést.
2015. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Szia !

én is egyetértek az előttem szólókkal föleg úgy,hogy mi egy idődek vagyunj.Szerintem ezzel még bőven ráérsz,majd ha eljön az ideje és ugy gondolod te is hogy ki szeretnéd próbálni és felvagy rá készülve mind testileg mind lelkileg akkor hajrá :) De az is ráér (szerintem) 15-17 között. 14 évesen meg még mások legyenek a főbb dolgaink ne az h kivel mikor dughatunk. Szóval ja ez a normális.

Az osztálytársaid pedig vagy menőségből mondják ezt,közbe meg semmi sem történt vagy szimplán látni,hogy miénk a talán legelbaszottabb generáció.

2015. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
én is 14 vagyok és én is furának érzem magam. de én ismerek olyat, aki 12 éves és már nem az
2015. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amikor 14 éves voltam még a csókolózástól is idegenkedtem. Prűd hozzáállás vagy nem, úgy éreztem hogy még nem vagyok kész rá. A szex pedig.. hát arra mind lelkileg mind testileg fel kell készülni, meg a velejárójára. Ha nem is a terhességre gondolunk akkor is milliónyi veszélye van- nemi betegségek, meg az olyan fajtáik amik a fiúknál nem jelentenek akkora problémát mint nálunk, ha valami rosszul sül el akkor egész életünkben szar lesz a nemi életünk.. Egyáltalán nem egy ilyen fiatal embernek való dolog még ez. Mindenesetre okos vagy, hogy nem követed a többieket. (Ami késik nem múlik.. lehet még jobban is jársz azzal hogy vártál.. biztos..)
2015. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!