Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés

Meséljetek, hogy találkoztatok, hogy ment az egész?

kort is írjatok!


2015. dec. 8. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Fb, megbeszeltuk h talalkozunk, aztan talalkoztunk, utana lefekudtunk stb. Masfel eve vagyunk egyutt


Szia

2015. dec. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapja interneten ismerkedtünk meg. 3 napig folyamatosan beszélgettünk, majd a 4.-en randiztunk először. Már akkor éreztük, hogy ebből több lesz, iszonyat jó a kémia köztünk. Kicsit gyorsan haladtunk az intim dolgokkal, de semmit nem bántam meg, nagyon szeretjük egymást. 19/L és 23/F
2015. dec. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt gyakorikérdéseken.:) Távkapcsolatnak indult,aztán feljött Pestre gimis koleszba,én meg átmentem abba a gimibe ahova ő jár.:) Szóval megérte a 8 hónap távkapcsolat...:) 16/L és 17/F
2015. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Esti gimiben kezdődött az egész, tavaly szeptemberben, előtte nem ismertem.

Első napokban már nagyon tetszett, aztán csak még jobban.

Ahogy megtudtam a nevét bejelöltem facen, de rá nem írtam csak a képeit nézegettem stb...Majd kb 4-5 hónappal később elkezdtem felé közeledni suliban,addig nem mertem.és szinte egy szót se beszéltünk(elég félénk vagyok csajozás terén)Aztán miután már suliban többet beszéltünk elkezdtünk facen is. minde közben teljesen bele voltam zúgva,de randira elhívni vagy bevallani nem mertem neki. DE miután úgy éreztem,hogy ezt így nem mehet tovább,hogy nem lépek,összeszedtem magam és egy hideg februári napon suli után megvártam és mikor eloszlott a tömeg megkérdeztem tőle,hogy nem e lenne kedve eljönni most így suli után beülni a közeli cukrászdába. Beleegyezett majd sütizés közben elmondtam neki,hogy mit érzek iránta, ekkor kicsit meglepődött és nem sokkal később megtudtam,hogy ő is érez valamit irántam.Így még aznap este megtörtént az első csók.

Ezután meg már mentek a dolgok.Szép lassan elmondtuk mindenikek,hogy együtt vagyunk. Osztály előtt kicsit érdekes volt,mivel mikor még nem tudták,hogy együtt vagyunk csak néztek,hogy mi meg miért ülünk egymás mellett mikor nem sokkal ezelőtt még csak alig beszéltünk.Aztán az egyik óra után a többiek előtt megcsókoltuk egymást, hát volt egy kis meglepődés döbbenet.Így visszagondolva tök vicces volt de azért volt egy kis para :D ekkor 17L 18F most +1 :)

2015. dec. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szóló történetének filmezési jogát hol lehet megszerezni ?

Rohadt jó forgatókönyv lenne belőlle.

2015. dec. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tök jóó:D még jöhetnek! mindenkinek megy a zöldkéz
2015. dec. 9. 10:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Falunapokon voltunk, két barátnőmmel elmentünk megnézni egy harmadik barátnőmet meg a barátját táncolni (ők a két legjobb barátom). Persze csoportban táncoltak, társastánc, és ő is ott volt. Mondjuk táncolni még nem láttam akkor, de bevittek minket az öltözőbe, mondjuk nem lettünk bemutatva rendesen egymásnak, de szimpatikus volt, sokat hülyéskedett, vidám volt, és helyesnek is tartottam. Ráadásul magas *-*.


Megnéztük a táncokat, figyeltem egy kicsit őt is, meg a barátaimat is. Este a három barátnőmmel "pizsipartit" tartottunk, ott mondtam neki (aki ismeri a barátomat), hogy milyen helyes, aranyos, szimpatikus, mutasson be neki rendesen.

Bejelöltem facebookon, visszajelölt.

Barátnőm megírta neki, hogy érdeklődök (mondjuk erről én nem tudtam), mondta ő is a barátnőmnek, hogy csinosnak tart. Volt előtte egy másik lány, akivel össze akart volna jönni, de kikosarazta, ezért félt, hogy nem lesz semmi velem, mert rossz kedve volt.

Belájkolgattuk egymás képeit. (Ami így utólag tök vicces).

Aztán barátnőm megbeszélte vele, hogy menjen el velük egy városi rendezvényre. Kövi pénteken el is jött, mindketten fél órával előbb érkeztünk, mint a barátaink (akik "véletlen" késtek), úgyhogy volt időnk kettesben beszélgetni. Aztán megérkeztek ők is, meg még néhány másik ismerősünk, úgyhogy egy kicsit nyíltabb beszélgetés volt, de még mindig inkább vele. Tök sok közös volt bennünk.


Elköszöntünk. Nálunk a barátaimmal szokás volt, hogy egy rövid öleléssel köszönjünk, úgyhogy megöleltem őt is. Este rámírt, amikor hazaért, napokon keresztül hajnalig beszélgettünk. Vasárnapra beszéltünk talit, nagyon meleg volt, ezért átjöttünk hozzánk, pingpongoztunk, beszélgettünk.

Kövi szerdára több emberrel együtt szerveztünk mozit (Jurassic Word), de mindenki lemondta, ketten mentünk.

Másnap nyaralni mentem, egy hétig, de végig chateltünk. Sokszor írta, hogy hiányzok neki, ilyenek.


Egy hét múlva megint találkoztunk. Akkor először igazán összebújtunk filmezés közben, megfogta a kezem, utána úgy mentünk ki a buszmegállóba. (csütörtök)

Pénteken szinte ugyanez, csak puszikat is kaptam.


Vasárnap is átjött, anyukámnak pedig hirtelen ötlete támadt, hogy menjünk el mamámhoz, így őt is vittük. Megkérdeztem, hogy mutassam be, mi ő nekem (utaltam rá, hogy akkor mi most együtt vagyunk-e vagy sem), azt mondta, hogy ahogy szeretném. Mamámnál fogta a kezem az asztal alatt, de nem kellett bemutatnom.


Este megkérdeztem, hogy most akkor együtt vagyunk-e (facen). Azt mondta, hogy olyasmi, csak még nem hivatalos, mert kivárja a megfelelő pillanatot.


Másnap megcsókolt, mielőtt elindult haza :) Aranyos volt, mert reggelire hagymát evett, lehetett érezni a leheletén, ezért azt mondta, hogy inkább várt volna egy napot, de nem bírta tovább, meg látta rajtam, hogy csalódott lettem volna. Még aznap kimondta, hogy szeret. Lehet gyors volt ez így, de én jónak érzem :)


17/L 18/F (öt hónapja vagyunk együtt).

2015. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2013ban egy repülőnapon egy buszon utaztunk, de akkor még egy barátnőjével dumálgattam.

Ezután fél évig tartottuk fb-n a kapcsolatot.

Idén májusban kihívtam, júniusba összejöttünk.

ennyi :>

2015. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!