Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmről erotikus, intim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmről erotikus, intim képeket találtam a gépén?

Figyelt kérdés

Filmet kerestem,amikor a letöltésekben belefutottam jópár erotikus és intim képbe,amit még az ex pasijának csinált/csináltak együtt..

Szerintetek hogyan viselkedjek ezekután?


18/F

16/L


2015. dec. 12. 13:26
1 2
 1/15 anonim válasza:
57%
Az kemény. Tégy belátásod szerint
2015. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A letöltésekben nálam is sok minden ott van még évekre visszamenőleg. Nem ér rá az ember ilyen hülyeségekre, h ott törölgesse. Legalábbis nem mindenki.
2015. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy mennyi az esélye, hogy véletlen maradtak ott a gépen? Mióta vagytok együtt, és mennyit szokott gépezni a csaj? Ha esetleg ezekre szokott masztizni/még mindig fontos neki az exe, akkor jogos lenne a kiborulásod, hiszen mégiscsak el kellett volna felejtenie őt akkor, amikor új pali után nézett. Én kérdőre vonnám, bár nem ismerem a barátnődet, ezért te tudod, hogy véletlen lehet-e, avagy sem.
2015. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
6 hónapja,és nem olyan gyakran,max hétvégente netezik.
2015. dec. 12. 13:29
 5/15 anonim válasza:
Én biztos nem örülnék neki!
2015. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Végül is a letöltések között maradhatott ott régi kép is, ha nem szokta kitakarítani a dolgokat a számítógépén. Nem feltétlen nézegeti a képeket, lehet, hogy szimplán csak ottfelejtette, és ő sem látta már hónapok óta. Ezt tőle kérdezd meg, és mondd meg neki finomat, hogy ez nem esett neked túl jól. Ellenkező esetben talán ő is ezt tenné.
2015. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
54%
Azért mielőtt szólsz neki mentsd le előtte magadnak. Még jól jöhet szakításkor
2015. dec. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
És most mi lesz bosszúból fellövöd a netre vagy mi? Szerintem csak tedd túl magad rajta
2015. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nem biztos, hogy direktbe hagyta meg. Lehet, hogy úgy volt vele anno, hogy majd letörli, aztán elfelejtette. Főleg, ha írod, hogy keveset ül gép előtt. Hogy ne legyen kínos, és gyanúsítgató a dolog, én azt csinálnám, hogy odaülnék a gépéhez hétvégén, néznék pár vidit neten, majd letöltenék egy filmet -ami úgyis abba a mappába megy- és mikor megnyitom a mappát, rákérdeznék, hogy ezek itt micsodák? Aztán, a reakcióból sok minden leszűrhető. Ha idegesen reagál, frusztráltan, leüvölt, akkor vagy masztizik rá és fontos még neki az exe, ha higgadtan lekezeli, és elnézést kér sűrűn, hogy még régről maradtak ott, és törli is azonnal, akkor valószínű, hogy nincs vaj a füle mögött.
2015. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

16 éves a csaj...

ha a képek 2 évnél régebbiek akkor ez büntető jogi kategória

2015. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!